dacıa sandero hangi antifiriz ile ekleme yapmalıyım

Yemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2010 model 1.5dci dacıa sandero aracımızın kaputunu açtığımda soyutma suyunun min'e çok yakın olduğunu gördüm. Kendim antifiriz eklemek istiyorum. Ama servis bakımlı olduğu için hangi antifiriz var içinde bilmiyorum. Total sarı antifiriz eklendiğini duydum ama kararsızım. Tepkime yapıp içindeki antifirizi bozar mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2010 model 1.5dci dacıa sandero aracımızın kaputunu açtığımda soyutma suyunun min'e çok yakın olduğunu gördüm. Kendim antifiriz eklemek istiyorum. Ama servis bakımlı olduğu için hangi antifiriz var içinde bilmiyorum. Total sarı antifiriz eklendiğini duydum ama kararsızım. Tepkime yapıp içindeki antifirizi bozar mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Organikler kırmızı renk veya tonlarinda olur. Kimyasallar mavi yesil renk tonlarinda olur. Hazneden bakıp ona göre alabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Organikler kırmızı renk veya tonlarinda olur. Kimyasallar mavi yesil renk tonlarinda olur. Hazneden bakıp ona göre alabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle teşekkür ederim. Dacıa servise sorduğumda adam yeşil ile sarı arasında olup organik yani D tipi olacak demişti. Haznedeki sıvının rengide yeşil sarı arası. Acaba Totalin organik sarı antifirizi mi ? piyasada bu renk aralığında başka antifirizde bilmiyorum.