Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi başka cihazlara bu özelliği yapma şansımız hiç mi yok ?
JAMESON
W/R girşi yok :(

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RDS ekranının ayrı olması inanılmaz kötü. Sadece bu olay yüzünden teyb takasım yok. Bununda bir çözümü olsa bu aparat kesinlikle işime yarar ama nerde. Acaba teyb ekranlarınımı oraya monte etsek napsak :D

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan aynı modülden aldım arabamda kullanıyorum

ses kontrol şarkı ileri geri kontrol mute fonksiyonları var. Ayrıyetten source yani radyo cd geçiş imkına var. Montaj el yatkınlığı olan herkes yapar. Al kardeşim şiddetle tavsiye ederim. Arkadaş zaten montaj kılavuzuda yolluyor.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,kol üzerinde bulunan 6 adet buton da çalışıyor.Ses artırma,ses azaltma,Mute,Frekansı ileri alma,frekansı geri alma ve kaynak saçme fonksiyonları var.
Hocam iş yerimden girdiğimden foto göremiyorum şu anda. Kumanda üzerindeki kollardan ses açıp kapama, şarkı değiştirme vs gibi fonksiyonların tamamı çalışıyormu acaba? Ekranla işim yok zaten kumandadaki düğmeler sorunsuz çalışsa yeter bana.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teybi alırsam hayırlısıyla ulaşacağım sana abicim..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aparatım yola çıkmış yarın kısmetse elimde olacak. Çok şükür düzgün bişey oluyor sonunda.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aparatım yola çıkmış yarın kısmetse elimde olacak. Çok şükür düzgün bişey oluyor sonunda.

Kumanda uzun süre aktif kullanılmadıysa daha duuur kumandayı açıp temizleyeceksin :)

muammer kayahan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bu aparatın megane 3 olan için olanı varmı veya yapabilir misin abi bende sonyMEX-1GP teyp var

Dream +

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam konu biraz eski gibi ama umarım takiptesinizdir. Aparatı almak için hesap numarası alabilirmiyim?

Clio II 2001 Model ve Pioneer 5050 kombinasyonu için.

Teşekkürler

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bu aparatın megane 3 olan için olanı varmı veya yapabilir misin abi bende sonyMEX-1GP teyp var

hoşgeldin üye tanıtımları bölümünden kendini kısaca tanıtırsan seviniriz..keyifli forumlar:eyv