Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,size Pioneer olarak DEH-2350UB veya DEH-2300UB,Sony olarak CDX-GT490US tavsiye ederim.Selamlar.
benim teyp çalındığı için orjinal taktırmayı düşünmyorum çıkma kafalı teyp + aparat önerebilirmisn

34frt34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,size Pioneer olarak DEH-2350UB veya DEH-2300UB,Sony olarak CDX-GT490US tavsiye ederim.Selamlar.
peki fiyat verebilrmsn nerden temin ederim sizde varmı

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat 30 TL dir.Aparatı zaten ben yapıyorum.Aparatı kargo ilr gönderiyorum.Özelden mesaj atarak mail adresinizi belirtirseniz montaj kılavuzunu gönderirim.Selamlar.
peki fiyat verebilrmsn nerden temin ederim sizde varmı

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar,ben teyp satıcıs değilim ama bir tanıdığımda Sony CDX-GT39U modeli bir cd çalar var.2-3 ay civarı kullanılmış,çizik kesinlikle yok.Selamlar.
gönderdim usta teypte varmı sende

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar,ben teyp satıcısı değilim ama bir tanıdığımda Sony CDX-GT39U modeli bir cd çalar var.2-3 ay civarı kullanılmış,çizik kesinlikle yok.Selamlar.[
gönderdim usta teypte varmı sende

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,cihazın sahibi sahibinden.com da 200 TL istiyor .Ben bu kişiye daha önce direksiyon kumandası aparatı yapmıştım.O günden beri oldukça samimiyiz.Bana eğer tanıdığım iyi bir arkadaşa olursa güncel fiyatını olan 260 TL'nin 100 TL altına yani 160 TL ye vereceğini söyledi.Cihazın satış fişini gördüm .Yurtdışından aldığı para karşılığı TL olarak 210 TL ye denk geliyor.Ayrıca cihazın yurtdışında çalınmaya karşı firma garantisi de var ama Türkiye'de geçerli mi bilmiyorum.Bana söylediği Türkiye'de çalınırsa polis kaydı tutturup aldığı yere götürdüğünde aynı cihazdan veriyorlarmış.Çalınan cihazı da aynen cep telefonlarında olduğu gibi uydu üzerinden radyo frekansı ile kullanılamaz hale getiriyorlarmış.Selamlar.

Son düzenleme:

34frt34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,cihazın sahibi sahibinden.com da 200 TL istiyor .Ben bu kişiye daha önce direksiyon kumandası aparatı yapmıştım.O günden beri oldukça samimiyiz.Bana eğer tanıdığım iyi bir arkadaşa olursa güncel fiyatını olan 260 TL'nin 100 TL altına yani 160 TL ye vereceğini söyledi.Cihazın satış fişini gördüm .Yurtdışından aldığı para karşılığı TL olarak 210 TL ye denk geliyor.Ayrıca cihazın yurtdışında çalınmaya karşı firma garantisi de var ama Türkiye'de geçerli mi bilmiyorum.Bana söylediği Türkiye'de çalınırsa polis kaydı tutturup aldığı yere götürdüğünde aynı cihazdan veriyorlarmış.Çalınan cihazı da aynen cep telefonlarında olduğu gibi uydu üzerinden radyo frekansı ile kullanılamaz hale getiriyorlarmış.Selamlar.
merhaba usta ben aparata baktımda baya uğraş isteyen bir iş aparat olmadan kullanma şeklimiz yokmu başka teyplerde direk uyumlu olan

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar,direkt olarak takarak direksiyon kumandasını da kullanabileceğiniz tek model Sony CDX-GT30RN modeli vardır.Ama şu an üretimi yapılmıyor. Ancak 2. el bulabilirsiniz.USB girişi yoktur ve optik okuyucunun ne durumda olduğunu bilemezsiniz.Selamlar.
merhaba usta ben aparata baktımda baya uğraş isteyen bir iş aparat olmadan kullanma şeklimiz yokmu başka teyplerde direk uyumlu olan