Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım yarın ödeme yapıyorum bilgine

Üstad
ödeme yaptım haberin ola bugün gönderirsen sevinirim bir de açıklaman çok zor ayrıdan şöyle kalemle uzay şema şeklinde renkleri ile birlikte yazıp veya paintte çizip bir şema gönderirsen sevinirim.

anilboran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam 19 ocak 2016 itibari ile aparatın fiyatı nedir?
anilboran hotmail

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad ürün elime geçti teşekkürler daha bağlatmadım kısmet bir gün bağlatacam kendim bağlayacam şimdi sorularım var
1-Arabadan gelen besleme güç soketinin kablolarını ölçtüğümde kırmızı canlı uç sarı kontaka bağlı yapılmış teybin kırmızı ve sarıyı aynenmi bağlayacaz teypte şema yok
2-direksiyonun alt kısmını çıkarıp kabloları oraya bağlasak sorun olurmu
3-direksiyon kumandasından çıkan bu kablların hepside ekranamı gidiyor yoksa sadece güç kablosunu kessek yeterlimi
cevap verirsen memun olacağım.

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorularınıza sırası ile cevap vereyim.
1- İlk olarak araçtan gelen sarı kabloyu teybin sarı kablosuna, araçtan gelen kırmızıyı da teypten gelen kırmızıya bağlayın. Radyonun hafızasına bir istasyonu kayıt edin. Daha sonra kontağı kapatın ve anahtarı çıkarın. Kontağı 20-30 sn sonra yerine takın ve radyoyu açın. Hafızaya aldığınız istasyon radyoda kayıtlı olarak durmaya devam ediyorsa doğru bağlamışsınızdır.Eğer teyp hafızasını unutmuşsa yanlış bağlamışsınız demektir. Kırmızı ile sarı kabloları çaprazlama yer değiştirip bağlayın.
2- Direksiyonun alt kısmını çıkarıp kabloları bağlasanız olur ama kesinlikle 6 adet kabloyu kesip araçtan ayıracasınız.
3- Direksiyondan çıkan 6 kablonun tamamı ekrana gidiyor.Selamlar.
Üstad ürün elime geçti teşekkürler daha bağlatmadım kısmet bir gün bağlatacam kendim bağlayacam şimdi sorularım var
1-Arabadan gelen besleme güç soketinin kablolarını ölçtüğümde kırmızı canlı uç sarı kontaka bağlı yapılmış teybin kırmızı ve sarıyı aynenmi bağlayacaz teypte şema yok
2-direksiyonun alt kısmını çıkarıp kabloları oraya bağlasak sorun olurmu
3-direksiyon kumandasından çıkan bu kablların hepside ekranamı gidiyor yoksa sadece güç kablosunu kessek yeterlimi
cevap verirsen memun olacağım.

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorularınıza sırası ile cevap vereyim.
1- İlk olarak araçtan gelen sarı kabloyu teybin sarı kablosuna, araçtan gelen kırmızıyı da teypten gelen kırmızıya bağlayın. Radyonun hafızasına bir istasyonu kayıt edin. Daha sonra kontağı kapatın ve anahtarı çıkarın. Kontağı 20-30 sn sonra yerine takın ve radyoyu açın. Hafızaya aldığınız istasyon radyoda kayıtlı olarak durmaya devam ediyorsa doğru bağlamışsınızdır.Eğer teyp hafızasını unutmuşsa yanlış bağlamışsınız demektir. Kırmızı ile sarı kabloları çaprazlama yer değiştirip bağlayın.
2- Direksiyonun alt kısmını çıkarıp kabloları bağlasanız olur ama kesinlikle 6 adet kabloyu kesip araçtan ayıracasınız.
3- Direksiyondan çıkan 6 kablonun tamamı ekrana gidiyor.Selamlar.

Ozaman üstad bu 6 kabloyu kesince ekranda saat ve derecede gidiyormu şuan normal taktım teybi ekranda radyo bilgileri gitti derece ve saat görünüyor bu 6 kabloyu kesince ekran tamamı ile gidecekmi yoksa saat ve derece ayrı kablolardanmı besleniyor