Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6 kabloyu kesmeniz saat-ısı görünümünü etkilemeyecektir. Şu an gördüğünüz gibi göreceksiniz.
Ozaman üstad bu 6 kabloyu kesince ekranda saat ve derecede gidiyormu şuan normal taktım teybi ekranda radyo bilgileri gitti derece ve saat görünüyor bu 6 kabloyu kesince ekran tamamı ile gidecekmi yoksa saat ve derece ayrı kablolardanmı besleniyor

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstad ilgilendiğin ve cevaplar için teşekkürler
Yalnız bir şey soracam bu verdiğin devre bu naylonla sarmışsın ısınma yaparmı yoksa bu şekilmi koymalıyız yoksa bdelikli bir kutumu yapmalıyız

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalnız bir şey soracam bu verdiğin devre bu naylonla sarmışsın ısınma yaparmı yoksa bu şekilmi koymalıyız yoksa bdelikli bir kutumu yapmalıyız

Yaklaşık 2 Senedir Kullanıyorum Herhangi Bir Isınma Söz Konusu Degildir...

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçiniz rahat etsin isterseniz kutuya koyun.

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçiniz rahat etsin isterseniz kutuya koyun.
üstad cevaplar için teşekkür edrim daha takmadım
son sorularımıda sorayım
! TEYPTEN AYAR YAPACAZ DEĞİLMİ
2 Teybin arkasına kadar gelen soket kessek oraya bağlasak olurmu yoksa kumandanın oradan keslen kablolar sokete gden kablolardan farklımı aynımı aynıysa soketin oradan kesip aparatı teybin arkasına konulabilirmi

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hemen cevap veremediğim için kusura bakmayın,şehir dışındaydım. Teypten ayar yapacaksınız(w-r girişini aktif etme). Hatırladığım kadarıyla sizin araçta bilgi ekranı vardı. Bundan dolayı kumanda kolundan çıkan kabloyu ekrandan önce kesmelisiniz.Çünkü koldan çıkan kablo direkt teybin arkasına gitmiyor. Selamlar.
üstad cevaplar için teşekkür edrim daha takmadım
son sorularımıda sorayım
! TEYPTEN AYAR YAPACAZ DEĞİLMİ
2 Teybin arkasına kadar gelen soket kessek oraya bağlasak olurmu yoksa kumandanın oradan keslen kablolar sokete gden kablolardan farklımı aynımı aynıysa soketin oradan kesip aparatı teybin arkasına konulabilirmi

poli23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hemen cevap veremediğim için kusura bakmayın,şehir dışındaydım. Teypten ayar yapacaksınız(w-r girişini aktif etme). Hatırladığım kadarıyla sizin araçta bilgi ekranı vardı. Bundan dolayı kumanda kolundan çıkan kabloyu ekrandan önce kesmelisiniz.Çünkü koldan çıkan kablo direkt teybin arkasına gitmiyor. Selamlar.

Teşekkkürler her şey için o zaman ekrana saat ve derece geliyor kabloları kesince onlarda gitmezmi eğer giderse kesmeyeceğim

bir ara kendim bağlayacam.Teybibi taktım sadece radyo bilgileri gitti.ekranda şu an derece ve saat bulunuyor kumandadan bu kabloları kesince derece ve saat gidecekmi

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumandadan kabloları kesmeniz ekranda saat -ısı bilgisini etkilemez,kesebilirsiniz. Selamlar.
Teşekkkürler her şey için o zaman ekrana saat ve derece geliyor kabloları kesince onlarda gitmezmi eğer giderse kesmeyeceğim

bir ara kendim bağlayacam.Teybibi taktım sadece radyo bilgileri gitti.ekranda şu an derece ve saat bulunuyor kumandadan bu kabloları kesince derece ve saat gidecekmi

Dentekklima

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar denizliden huseyin inan ben forumda yeniyim kangom var hayırlı aksamlar.