Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

caglaryagmuroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aparat dün elime ulaştı yarın büyük gün önce kendim bir söküp teybin arkasına bakayım eğer jaklar takılarak hallolursa teybi de kendim takıcam olmazsa teypciye giderim aparatın takılması pek zor gözükmüyor kabloları sıyırıp lehim bile yaparım evde :)

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj yolladim abi bakabildinmi

acomez_67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi akşamlar. 2000 model clio aldım. orjinal teybi değiştirilmiş. şuan pioner teyp var. hala kumanda aparatı yapıyorsanız yardımlarınızı beklerim. nasıl iletişime geçebiliriz.

Daha önce 554 302 25 74 bu numarayı paylaşmışsınız. aktif midir.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Numaram aktiftir, arayabilirsiniz. Selamlar.
iyi akşamlar. 2000 model clio aldım. orjinal teybi değiştirilmiş. şuan pioner teyp var. hala kumanda aparatı yapıyorsanız yardımlarınızı beklerim. nasıl iletişime geçebiliriz.

Daha önce 554 302 25 74 bu numarayı paylaşmışsınız. aktif midir.

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaklasik 2-3 yil once almstm teybim bozuldu yeni teyp aldim saolsun kurulum tanimlama konusunda da abi yardimci oldu takir takir calisiyor yeni teyptede evladiyelik :)

caglaryagmuroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj gönderdim, sony a40ui teyp için de hepsiburada dan sipariş verdim bugün bakalım güzel günler bize ne getirecek..

Kendimden alıntı yapıyorum sıkıntısız sorunsuz dertsiz tasasız artık kumandam çalışıyor şemada çok güzel görülüyor teypciye bile gitmedim eskisini söktüm aynen jackları taktım kumanda aparat jakında uçlarından klipslerin arasına renklere göre iğne ile soktum üstten bir bant mis gibi oldu :)

tantana

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolega35 kardeşim yeni clio 2 rxt araç aldım. üzerinde çok fena bir teyp vardı. bende elimde bulunan pioner teybi taktım, lakin kumanda kolu aktif değil. forumda araştırdığıma göre aparat yapıyormuşsunuz. resim ekleyemediğim teyp PIONER-P7550MP aparata uygunmudur. uygunsa nasıl ve ne kadar ücretle temin edebiliriz. teşekkürler.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef DEH-P7550MP modelinde w-r girişi yoktur. Selamlar.
kolega35 kardeşim yeni clio 2 rxt araç aldım. üzerinde çok fena bir teyp vardı. bende elimde bulunan pioner teybi taktım, lakin kumanda kolu aktif değil. forumda araştırdığıma göre aparat yapıyormuşsunuz. resim ekleyemediğim teyp PIONER-P7550MP aparata uygunmudur. uygunsa nasıl ve ne kadar ücretle temin edebiliriz. teşekkürler.