En Doğalın Fluence...

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide bişey soracaktım bu kapı aralarına "Fluence" yazılı nikelajlar var koruyor o yeri onları nereden bulabilirim bilgisi olan var mı?

Dedıgın Kapı altı logosu mu ? celık paslanmaz ? o tunıngcılerın genelınde oluyor kolay bulursun - ama tavsıye kı benım yaptıracagım led kapı altı 'FLUANCE' 80 Led lı paslanmaz kırma sokme dokme hıc bısı yok yapıstırıosun hem koruyor hemde kapı acıldıgında kapı eşlıgınde guzel bır goruntu :) su gecirmez ;) Daha yaptırmadım ama yakında inşallah Ahmet reıs :)

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ömer kardeşim çok yakışmış Maliyeti nedir acaba ?

Kubılay abıcım biraz pahalı oldu ama :) Bizim aracta pirivilege oldugu ıcın alt cıta vardı ben sadce ust 4 cıta taktırdım normal fıyatı 8 cıtalı 250 lıra ınternette 200 bulunur . Benım kı 4 cıtaydı 150 dedı 100e taktırdım. Ha yakıstı 'bence' ayrı mevzu :) suan aklımda led'lı kapı esıgı var 'Fluence' yazandan nasıl olur ?

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah nazar değmesin

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dedıgın Kapı altı logosu mu ? celık paslanmaz ? o tunıngcılerın genelınde oluyor kolay bulursun - ama tavsıye kı benım yaptıracagım led kapı altı 'FLUANCE' 80 Led lı paslanmaz kırma sokme dokme hıc bısı yok yapıstırıosun hem koruyor hemde kapı acıldıgında kapı eşlıgınde guzel bır goruntu :) su gecirmez ;) Daha yaptırmadım ama yakında inşallah Ahmet reıs :)
Benim dediğim bu ya.
Saolasın abi :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah ALLAH hepimize kazasız belasız binmeyi nasip etsin artı krom dekorlar araca gerçekten çok yakışıyor 2012 lerin bazılarında var bizimkide öyle iyi tutturmuşuz araçtan çok memnunuz tek olumsuz yanı iç malzeme kalitesi düşük orası burası gıcırdıyor netten baktığım ilanlarda teybin yazıları dökülmüş bizim araçta çok şükür öyle bir şey yok bazı yerlerinde gıcırdama var ama yinede araçtan memnunuz :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baskan tamam kapi esigi logolu krom parca :) aksesuarcilarda kolaylikla bulunur. Cidden guzel goruntu veriyor ve koruyor :) hem ne kizion baskan sordum sadece .
Yok şefim estağfurullah ne kızması. :) İnternet temin edebilir miyim acaba güvenebileceğim bi yer biliyo musunuz ? Rize'de bulunmaz bunlar.
maşallah ALLAH hepimize kazasız belasız binmeyi nasip etsin artı krom dekorlar araca gerçekten çok yakışıyor 2012 lerin bazılarında var bizimkide öyle iyi tutturmuşuz araçtan çok memnunuz tek olumsuz yanı iç malzeme kalitesi düşük orası burası gıcırdıyor netten baktığım ilanlarda teybin yazıları dökülmüş bizim araçta çok şükür öyle bir şey yok bazı yerlerinde gıcırdama var ama yinede araçtan memnunuz :)

Saolasın sizede Allah kaza bela vermez inşallah,ancak ben köyde kullanmam rağmen 1 yıl oldu daha bir gıcırdama duymadım gerçekten:))

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok şefim estağfurullah ne kızması. :) İnternet temin edebilir miyim acaba güvenebileceğim bi yer biliyo musunuz ? Rize'de bulunmaz bunlar.

Valla gittigidiyorda var sahıbınden de var bunlardan daha guvenılır yoktur sanırım fakat arastıryım net ıcın bakıyım yollarım ben led'lısını taktırırsam koycam fotosunu bakarsın (benden buyuksun sanırım ahmet abı ) en ıyısı abı dıım başkan fln olmuo abıcım :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolasın sizede Allah kaza bela vermez inşallah,ancak ben köyde kullanmam rağmen 1 yıl oldu daha bir gıcırdama duymadım gerçekten:)) [/QUOTE]

amin ecmain inşallah kardeşim :) rahatsız edici bir ses değil sadece cam açma kapama düğmesinin olduğu plastik bastırınca köpük gıcırdaması gibi ses çıkarıyor anlayamadım