Eşim sayesinde :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Eşinizle birlikte güle güle kullanın. Yukarıda verilen tavsiyeler dışında bagaj havuzunu almanızı tavsiye ederim. Her ihtimale karşı hem koku hemde temizlik bakımından iyi olur. Keyifli paylaşımlar.

mguner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Eşinizle birlikte güle güle kullanın. Yukarıda verilen tavsiyeler dışında bagaj havuzunu almanızı tavsiye ederim. Her ihtimale karşı hem koku hemde temizlik bakımından iyi olur. Keyifli paylaşımlar.
Cok tesekkur ederim bakalim daha arac gelmedi. Bugun baslayacak islemler. Bagaj havuzu evet bende onemini anladim dusundukce ama hersey illa paraya dayaniyor. Mesela bu aracta karter koruma var mi varsa plastik mi metali biz mi taktiracagiz bunuda bilmiyorum. Indirimli aldigim icin hicbirsey talep edemedim😯😯

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok tesekkur ederim bakalim daha arac gelmedi. Bugun baslayacak islemler. Bagaj havuzu evet bende onemini anladim dusundukce ama hersey illa paraya dayaniyor. Mesela bu aracta karter koruma var mi varsa plastik mi metali biz mi taktiracagiz bunuda bilmiyorum. Indirimli aldigim icin hicbirsey talep edemedim

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paspas ve stepne almışsanız gerisini dışardan daha ucuza temin edebilirsiniz. Bagaj havuzu illa hazır olacak diye bir kural yok. Ben aldığım araçlarıma gider bir döşemeci de kestirip yaptırırım.

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun,Kazasız belasız sürmek nasip etsin Rabbim. Ailemize hoş geldiniz :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz hayırlı olsun.:eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hos geldiniz aramizq ailemize simdiden hayirli olsun araciniz. Muhtemelen karter koruma metal ve var. Indirimli aldiniz diye aracin standart parcalarini sokmezler. :)

Samsung Edge ile gonderildi