Esp

ekrem_5574@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar ben bi işe kalkıştım ama iş yarıda kaldı 2009 kango expresyon dolu modeli keşiflerimde aracımın opsiyonel olarak bir çok özelliğinin olduğunu keşfettim hız sabitleyici bunun tuşlarını aldım taktım çok güzel çalışıyor ve bikaç özellik daha var onlarında çalışıcanı düşünüyorum orjinal park sensörü koltuk ısıtma esp sistemi bunların alt yapısın hazır olduğu keşfettim ve bu beni cezbetti ve esp yi yapmaya karar verdim bu sistemde bikaç özellik daha yokuş kalkış desteği anti patitinaj ve yörünge kontrolü beraberinde geldiği için bunu yapmak istedim ivme sensörünü ve açma kapama ahtarını aldım ve taktım sistemden aktifleştirdim göstergedeki lambası aktif oldu fakat çalışmadı sonradan öğrendiğim bişey oldu normal abs beynile espli abs farklıimiş bunu da drğiştirmek gerektiğini öğrendim ancak benim araçtaki abs beyni esp limi değilmi onu alayamadım çüki bukadar alt yapısı hazır olan şey bunun da hazır olabileceni düşünüyorum bu konuda bi fikri olan tecrübesi olan bi arkadşımız bana yardım edebilirmi ? iyi forumlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba esp li sistemlerde fazla dan 2 tane daha hidrolik borusu bulunuyor yani abs beyni/ kütüğü ismi herneyse farklı oluyor onuda değişmek gerekir