Film tavsiyeleriniz ..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
HD-3D filmler diziler ençok hangi pakette acaba....D.smart/Digiturk/Kablolu, vs olarak hangısı daha uygun acaba.... :soru (özellikli tv var, kullanamıyoz beya...)qw1

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kan ve Kemik :eyv

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğlenceli bir hindistan filmi.

3_Idiots.jpg

-3 Ahmak / 3 Idiots 2009 Hindistan / Türkçe Altyazılı-
IMDB Puanı: 8.2/10
Tür: Komedi, Dram, Müzikal, Gençlik
Yönetmen: Rajkumar Hirani
Oyuncular: Aamir Khan, Kareena Kapoor,
Madhavan, Akhil Mishra, Boman Irani
Müzik: Subir Kumar Das
Süre: 2 saat 40 dk
Bir teknik lisede başlayan hikayede, eğitim bilimleri öğrencilere ezbere dayalı bir şekilde anlatılmaktadır. Birbiri ile sadece yarış halinde öğrenciler arasından sıyrılan 2 genç, bu sistemin yanlışlığı konusunda adımlar atmaya başlar. Bu girişimleri kimi zaman komik kimi zaman da hüzünlendirici anlar yaşamalarına neden olacaktır ve geniş bir kitleye hitap etme şansı yakalayacaklardır.
Hint yapımı bir film olan 3 Idiots, izleyenlerin büyülendiği bir 160 dakikalık seyir keyfi sunuyor.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Öylesine bakınırken tıkladığım bir film tavsiye ederim:cool:

scJV8.jpg

Ağır bir dram… Acı bir hikaye… Öksüz ve yetim hayatta kalmaya kalmaya çalışan iki kardeşten Henri Young, kız kardeşinin karnını doyurmak için beş dolar çalar ve hapse düşer. Hem de Alcatraz’a, sonra başarısız bir firar girişiminde bulunur. Sonrası ardı arkası kesilmeyen hücre cezası. Henri’nin hikayesi bir avukatla kesişir ve olaylar gelişir. Adalet sistemini ve kavramını sorgulamanızı sağlayacak bir hikayesi var. Ağırlıklı olarak mahkeme salonlarında geçiyor. Kevin Bacon, oyunculuğunu konuşturmuş.

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiye kadar izlediğiniz en iyi film..

İlk ben başlıyorum doğal olarak :)

CEHENNEM MELEKLERİ
ctmzs.jpg

:eyven iyisi buydu:eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Baba Simdiye Dek İzledigim En İyi Filmdi

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu tavsiye etmeyi nasıl unuttum bilmiyorum :) Bence senaryo olarak tarihin en iyi filmlerinden.. :eyv

Başlangıç / Inception 2010
Rating: 9.4/10 (587 votes cast)

inception.jpg

-Başlangıç / Inception 2010 ABD,İngiltere / Türkçe Altyazılı-
EN İYİ 250 FİLM: 14. SIRADA
IMDB Puanı: 8.8/10
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem, Suç
Yönetmen: Christopher Nolan
Görüntü Yönetmeni: Wally Pfister
Müzik: Hans Zimmer, David Julyan
Süre:2 saat 22 dk
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard,
Ellen Page, Michael Caine, Joseph Gordon-levitt​
Yetenekli bir zihin hırsızı olan Dom Cobb (Leonardo DiCaprio)’un en önemli özelliği, insanların rüyalarına girebilmek ve hafızaların derinliklerinde yatan sırlarını çalabilmektir. Cobb bu sayede, dünyada aranılan bir insan olmuş ve bu durum hayatına olumsuz etkiler yapmıştır. Kendisine hayatını yeniden yaşaması için yeni bir başlangıç sunulur. Bu başlangıcı elde edebilmesi için yapacağı şey; önceden yaptığının tam tersi olarak düşmanın beynine girip oraya istenilen bilgileri yerleştirmektir. Ekip olarak gerçekleştirmeye çalışacakları bu işte, karşılarındaki düşman onların her hareketini önceden tahmin edebilmektedir. Ve bu düşmanı özel yeteneği sayesinde görebilen tek kişi Cobb’dur…
IMDB sıralamasında şuan tarihin gelmiş gelmiş en iyi 3. filmi olarak nitelendirilen; şimdiden alacağı Oscar sayısı tahmin edilemeyen ve tarihin en iyi 12. filmi seçilmiş olan Dark Knight’ın (Batman Kara Şövalye) yapımcısı Christopher Nolan‘ın yönettiği bu film, övgüleri hak ediyor..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bunu tavsiye etmeyi nasıl unuttum bilmiyorum :) Bence senaryo olarak tarihin en iyi filmlerinden.. :eyv

Başlangıç / Inception 2010
Rating: 9.4/10 (587 votes cast)

-Başlangıç / Inception 2010 ABD,İngiltere / Türkçe Altyazılı-
EN İYİ 250 FİLM: 14. SIRADA
IMDB Puanı: 8.8/10
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem, Suç
Yönetmen: Christopher Nolan
Görüntü Yönetmeni: Wally Pfister
Müzik: Hans Zimmer, David Julyan
Süre:2 saat 22 dk
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard,
..​

Kesinlikle çok başarılıydı. :eyv
Benim gibi çok az sayıda filmi sinemada izlemekten hoşlanıyorsanız bile bunu mutlaka sinemada izleyin!

turkcom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gece izledim Vampir Avcısı: Abraham Lincoln 3D kesinlikle tavsiye ederim.. :)