zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
izmir mais genel olarak çok ilgili ve canayakın ben de aracımı oradan aldım. ufak tefek sorunlarımız oldu araçla ilgili estetik bölümüyle, saolsunlar hallettiler.

isounal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde EDC aracım var bakım öncesi ve sonrası fark nasıl bakıma yaklaştıkça sesi yükseldi ve ve gaz tepkisi biraz azaldı gibi sizdede bu durumlar oldumu

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde EDC aracım var bakım öncesi ve sonrası fark nasıl bakıma yaklaştıkça sesi yükseldi ve ve gaz tepkisi biraz azaldı gibi sizdede bu durumlar oldumu

Olur. Sıkıntı bir durum yok.
Bakımı geciktirmeyin.

akugur81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende fluence extrem 1.5 105 bg var.20000 bakimi geldi.(düz vites)
acaba fiyatlar hakkinda bilginiz varmi?
Birde bir seneyi geçti arabayi alali.ama bana ya bir sene yada 20000 dolunca servis bakimi var demişlerdi.acaba servis bi sorun çikartimi sizce?

akugur81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste nelerden faydalanabiliyoruz garanti kapsaminda bilginiz varmi acaba????????

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı uzun süreler sorunsuz kullanmak istiyorsak yerinde bakım şart. Ben senede 15.000 i doldurmasam bile her sene muhakkak bakımını yaptırırm.

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakımdan sonra hiçbir sıkıntı olmadı aksine çok da iyi oldu motor sesi azaldı son zamanlarda artmıştı. Bu arada hala yetkili servise gitmeyi sorgulayan arkadaşlar var aracınız amerikan vs olsa anlarımda renault servis ücretleri zaten makul . 48900tl verdik aracı aldık 1 yıllık bakım için 320 tl çok değil.Ayrıca km olarak 20.000km yi beklemeyin derim.Zaten göstergede servis süresini geri sayıyor.