Fluence Hakkında Tavsiye İstiyorum

burakhas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu araçlarda estetik bakımından gözüme batan vites topuzu, bu kadar uzun yapmalarının özel bir nedeni var mı? Şayet yoksa neden bu kadar uzun yapıp estetiği bozarlar anlaşılır gibi değil. Daha kibar vites topuz'u taktırmak mümkün mü?

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu araçlarda estetik bakımından gözüme batan vites topuzu, bu kadar uzun yapmalarının özel bir nedeni var mı? Şayet yoksa neden bu kadar uzun yapıp estetiği bozarlar anlaşılır gibi değil. Daha kibar vites topuz'u taktırmak mümkün mü?

vallahi sorma :D otomatiklerde özelliklerde afedersin kazık gibi yapıyo renault değişip değişmeme hakkında bilgim yok

burakhas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manuel vites gayet güzel duruyor ama otomatik için aynı şey söylenemez. Bunu yapan mühendislerin iyi bir bahanesi olmalı, sırf bundan sebep bu arabadan vaz geçen insan dahi olabilir. : )

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manuel vites gayet güzel duruyor ama otomatik için aynı şey söylenemez. Bunu yapan mühendislerin iyi bir bahanesi olmalı, sırf bundan sebep bu arabadan vaz geçen insan dahi olabilir. : )

abi neden illa otomatik manuel vitesler daha uygun fiyat olarak :eyv :eyv tabi ihtiyaçlar farklı oluyor ama

burakhas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde otomatik vites büyük rahatlık oluyor. Tabi olmazsa olmaz değil ama önceliğim yine otomatikten yana

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

manuelde değiştiriliyor hatta kesilerek kısaltan meg2, clio3 kullanıcıları var. eski konulara bakarsanız görebilirsiniz

Özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde otomatik vites büyük rahatlık oluyor. Tabi olmazsa olmaz değil ama önceliğim yine otomatikten yana

bazen kardeşimin otomatik aracını kullanırım rahatlık yönünden otomatik rakipsiz ama özellikle şehir içinde çok yakıyorlar
şahsen otomatiğe vereceğim fark yerine, km düşük az yıpranmış manuel bir araç bulma şansımı arttırırdım. benzinli otomatik alıp şehir içinde 10 lt ortalamayla gezmek yerine dizel almayı tercih ederim.

hayırlısı olsun inşallah kafanıza göre temiz bir fluence denk gelir