mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flu ların yüksekliğinden dolayı biraz denge, yol tutuşu sorunu var. Megan2 ye göre çok daha iyi ama...:eyv

cocacoola

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 180 gördüm son hız olarak ama sonra ayağımı çektim daha giderdi kesin. fakat sizlerdede öylemi bilmiyorum aracın direksiyonunu oyle sıkı tuttum ki o kmde sanki araç bırak beni ben havalanıcam diyordu :D yani araçlarımız yuksek diyemi yoksa sadece bendemi oyle bılmıyorum ama pek sağlam gitmiyor gibi yuksek hızlarda yani bi yola oturmusluk hissi vermedi bana. ayrıca tüm renaultların sorunu sanırım araç hızlandımı direksiyon sertleşir ya, kaç tane renault kullandıysam hiçbirinde buna rastlamadım desem yeridir :/

Otobanda bastıysan 180 km de araba çok rahat ellerimi bile bırakabiliyorum.lastik basınçların yüksek olmasın?

cocacoola

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bujilerin mi eski nası olur?

nezix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence nizi bilmem ama 1.5 100 lük meganeyle 215 i gördüm yer samsun ankara yolu....bunu neden belirttin derseniz 1.6 flu ile en son 210 yaptıysanız bizim meganeler o zaman kral valla :tony

anil055

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otobanda bastım ama nasıl desem direksiyon sanki her an kendi dönecekmiş gibi geldi sertleşmiyo istediğim kadar. bence bu konuda vw başarılı msela. babamdada passat var. resmen ellerini bırak git o derece. bu konuyu biraz araştırdım ben herkes diyo renaultun sorunu bu zaten önem vermiyolar bu direksiyon olayına diye.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir jest yapalım o zaman :tony
15dcifluence.jpg

anil055

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mert kardeşim 18 yaşındasın sanırım,dha çok genciz dikkat et ne acelen var :D allah korusun bi lastik patlasa ne olacağı belli değil :s hem 6 airbag var hmde ne esp ne asr hiçbir güvenlik önlemi yok araçlarımızda en azından 10 airbag olsaydı keşke :s