FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir jest yapalım o zaman :tony
15dcifluence.jpg

Helal olsun tebrikler Mert kardesim :bravobaya bir bayir asagi olmasi gerek sanirim :soru

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mert kardeşim 18 yaşındasın sanırım,dha çok genciz dikkat et ne acelen var :D allah korusun bi lastik patlasa ne olacağı belli değil :s hem 6 airbag var hmde ne esp ne asr hiçbir güvenlik önlemi yok araçlarımızda en azından 10 airbag olsaydı keşke :s
Aynen abicim,hak veriyorum ama işte gençliğin verdiği bir delilik olsa gerek :D Asr var da esp yok malesef...
Biz dağılalım müsadenizle:ptebrikler:eyv
Sana kırmızı çok yakışıyor Baki abi sen kal :D
Mert, gaz pedalının altına yumurta koymalısın...:D
Benim için hedef yakıt ekonomisi...:eyv
Corsamda yumurtayı kuluçaya yatırıyorum abicim bunda durulmuyor ama :D
Helal olsun tebrikler Mert kardesim :bravobaya bir bayir asagi olmasi gerek sanirim :soru
Tebriklik bir şey yok valla kardeşim marifet değil sonuçta :) Dümdüz yol eğim çok hafif olabilir bir kaç yerde...

anil055

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert ama öyle bir yakıyorki araba herhalde yarım depodan fazla yakıtın var 360 km gider diyo :D benim o civarlarda 700 gösterir kafadan :d

anil055

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzinli o zmn snn araç dimi :D bide ist,in neresindensn?

goksarp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar, ben aranıza yeni katıldım. Adım Gökhan Sarpkaya. Kayseri'den katılıyorum. Hekimim. 2010 otomatik vites prvlg Benzin-LPG li arabam var. Yaptığım en yüksek hız 220 dir ancak LPG taktırdıktan sonra(2010 temmuz ayında taktırdım) 215 i geçemedim. Aşağıdaki linkler youtube videolarıma aittir. Youtube da "Renault fluence speed 215 km 1" ve yine aynı isim sonu 2 olan yüklemeler bana aittir.
Selamlar

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel fluance lar kanı gibi sahin dogan ile yurur anca :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi