ustaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık Renault, Volkswagen'e Dahi Kafa Çıkaracak Araçlar Yapıyor, Ne Mutlu Bizlere :eek:

Bkz;

Fluence - Jetta

Latitude - Passat :eyv

latitude ile passat aynı sınıf değil daha doğrusu latitude hangi sınıf bilmiyorum :) ama passat ile laguna denk araçlar. ikiside d segmenti. latitude daha çok omega, scorpion gibi safrane yerine çıkarılan bi model

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jetta görüntü olarak begendiğim bir araç ne yalan söyleyim..ama fluencein jettaya kafa tutacagını sanmazdım helal olsun diyelim...

ustaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben daha önce megane 3 ile golf 6'nın karşılaştırması okumuştum sonuç yine burda ki karşılaştıma gibiydi. ama jetta ile golf arasında ve fluence ile megane arasında kalite farkı var sanırım biraz...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dövmüşmüyüz ne...:D

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık Renault, Volkswagen'e Dahi Kafa Çıkaracak Araçlar Yapıyor, Ne Mutlu Bizlere :eek:

Bkz;

Fluence - Jetta

Latitude - Passat :eyv

Siz hele Renault megane 4 coupe var ya mavi renkte bitane eğer piyasaya o çıkarsa yemin ederimki bak bu sözümü hatırlarsınız wolkswagen scirocco dan çok satacak hem görünüşlüğü hemde kalkışıyla bence wv scirocco herşeyiyle koyacaak :D :D

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz hele Renault megane 4 coupe var ya mavi renkte bitane eğer piyasaya o çıkarsa yemin ederimki bak bu sözümü hatırlarsınız wolkswagen scirocco dan çok satacak hem görünüşlüğü hemde kalkışıyla bence wv scirocco herşeyiyle koyacaak :D :D

http://www.choisir.com/images/actualite/S1-Future-Renault-Megane-4-Coupe-comme-ca-268286.jpg için Google Görsel Sonuçları

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
S1-Future-Renault-Megane-4-Coupe-comme-ca-268286.jpg

Gerçekten kapışır ve yer:cool: