Fluence Silecek Değişimi Hk.

mert0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch eco silecek almıştım ama takamadım, üzerindeki plastiği 2 defa elimde kaldı. İlki kırılınca hırs yapmıştım ikinci de gidince iyice sinir oldum. Nasıl takılıyor? Herhalde yapıştırma işe yaramaz, tekrar yenisini almam gerekecek. Şu anda üzerindekilerin mandallarını kıstırınca çıkıyor, normal şekilde de takılıyor, gayet basit. Ama Bosch'daki nasıl çözemedim. Güzelce anlatırsanız çok iyi olur benim için :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch eco silecek almıştım ama takamadım, üzerindeki plastiği 2 defa elimde kaldı. İlki kırılınca hırs yapmıştım ikinci de gidince iyice sinir oldum. Nasıl takılıyor? Herhalde yapıştırma işe yaramaz, tekrar yenisini almam gerekecek. Şu anda üzerindekilerin mandallarını kıstırınca çıkıyor, normal şekilde de takılıyor, gayet basit. Ama Bosch'daki nasıl çözemedim. Güzelce anlatırsanız çok iyi olur benim için :)

Benim aracın üzerinde eski tip muz olmayanlardan vardı adı ne onların bilmiyorum. Ben onları çıkartıp muz olanları yerine takana kadar akla karayı seçtim ve çok zor oturdu ama mandallar bir tik açık kaldı tam olarak kapanmadı. Sizinki de bine benzer bir durumsa ben kliplerin ikisini de tam kapatamamistim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mert0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracın üzerinde eski tip muz olmayanlardan vardı adı ne onların bilmiyorum. Ben onları çıkartıp muz olanları yerine takana kadar akla karayı seçtim ve çok zor oturdu ama mandallar bir tik açık kaldı tam olarak kapanmadı. Sizinki de bine benzer bir durumsa ben kliplerin ikisini de tam kapatamamistim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.youtube.com/watch?v=OmOnoSaQD18 şunu ve bir başka videoyu da izleyip yapmaya çalıştım ama bizim uç düz çubuk ucu gibi. videolarda hep çengelimsi u şeklinde bir uç var ve oraya sileceği sürüp tık ettiriyorlar. ama ben sileceği sürecek yer bulamadım. oturup oturmadığı kısmına bile gelemedim :D

silecek uyumsuz desem üzerinde fluence da yazıyor anlamadım

edit: silecek uyumlu yazıyor demesine rağmen silecek ucu universal (u seklinde) olmadığından uyumsuz. alırken buna dikkat etmek mümkünse çeşitli adaptörler barındıran ürünleri tercih etmek faydanıza olur. sorun bende değilmiş, bi sileceğe kıyasla pahalıya mal oldu bana ama sorun bende değilmiş onu gördüm. aman model ismi yazıyor uyumlu diyip direkt almayın arabanıza bir şey hihi

Son düzenleme: