Geri görüş kamerası

şerif

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
navigasyondaki kabul et düğmesinin kaybolması durumunu aştım arkadaşlar şu an geri görüş kamerası aracımda muhtemelen aktif ancak herhangi bir kamera takmadan test edebilmek için menavrus yüklü olup geri görüş kamerası takmayan arkadaş var ise forumda menavrusta geri görüş kamerası bağlı olmadan düğmeye basınca ekranını açıyor mu ona göre birşeyler daha araştıracağım :)
selam navigasyon kabul ediyorum durumunu nasıl aştınız banada yardımcı olurmusunuz

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bunu deneyen ve randıman alan varmıdır varsa deneyen nasıl yaptığını ne malzeme kullandığını ve kabloları nasıl nerden geçirdiğini yazabilirmi?
Teşekkürler...

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bunu deneyen ve randıman alan varmıdır varsa deneyen nasıl yaptığını ne malzeme kullandığını ve kabloları nasıl nerden geçirdiğini yazabilirmi?
Teşekkürler...

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
indirdim medianav usb'yi görmedi
yoksa link temi sıkıntı var
indirip direk usb yı medinav takıyorum yoksa bir yerde yanlış yaptıgım yer nerede anlamadım

Flash belleğiniz FAT32 olmalı. FAT32 olarak biçimlendirin belleği, ondan sonra dosyayı içine atın araca takın.

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler...
orjinal bişey olsun dersen 1 adet plaka uyumlu geri görüş camerası alocaksın kablolarıda arkadaşın yaptığı gibi bagajı komple sökmene gerekyok arkadaş sağ koluyla sol kulağını göstermiş :) sol arka kapı eşiğideki pilastiği arala ve yasök göreceksin 15 tane falan kablo geçiyor okabloların arasında dört beştane siyah kablo geçiyor siyah lardan biri geri vites ışığına gidiyor siyahları tek tek soy aracı geriye tak 12 volt ampulle kablonun birucunu aracın şasesine diğer ucunu siyahlara tektek değir han gisinde ampul yanarsa geri görüşün artı ucunu siyaha bağla işlem tamamdır . buişlemleri yaparken kartı araca takmayı unutma kontak açık vaziyette olması lazım. yoksa neden enerji gelmiyor diye kafayı kırarsın :) kolay gelsin.

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görüntü kablosunu sol taraftaki sökecegin pilastigin içinden re-naw dan bagajakadar götürebilirsin .

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben aracımı 2 ay önce aldım ve bu geri görüş kamerası benimde iştahımı kabarttı :D bende yaparsam bunu aracım garantiden çıkarmı? aracım 2015 model clio icon

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bende 2013 model vardi; ben alir almaz yaptirmistim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hustle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar benim sorum micom test ile alakali olacak. Aracın 2013 sandero stepway ve media nav da sesi sadece sağa yada sola alabiliyorum. Sesi öne -arkaya alma tuşu aktif değil. Acaba bu dugmeyi aktif edecek bir menü var mıdır micom da ??

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi