H 16 Led Sis Lambası

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten bu sisler için aldığım ledler kısalar için çok zayıf kalır. Kısalar için linkteki ürünün H7 olanıda var..

tolga10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah usta geçen bi yere sordum 280 lira fiyat verdi bana sislere, kısalara, uzunlara takarız dedi bide amerikan park sordum 150 de ona 1000 lik yapacaktı beni dedim görüşürüz :) sislere ve kısalara bende sipariş vercem hayırlısı olsun yardımların için sağol

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah usta geçen bi yere sordum 280 lira fiyat verdi bana sislere, kısalara, uzunlara takarız dedi bide amerikan park sordum 150 de ona 1000 lik yapacaktı beni dedim görüşürüz :) sislere ve kısalara bende sipariş vercem hayırlısı olsun yardımların için sağol

Aman diyim kardeşim, amerikan park taş çatlasa 75 tl. Kısa-uzun-sislere de alsan max 400 tutar. Biraz araştırıp Aliexpresten al derim led ampulleri. Bi faydam olduysa ne mutlu..

tolga10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aman diyim kardeşim, amerikan park taş çatlasa 75 tl. Kısa-uzun-sislere de alsan max 400 tutar. Biraz araştırıp Aliexpresten al derim led ampulleri. Bi faydam olduysa ne mutlu..
valla üstad büyük yardımcı oldun peki bu ampüller gelince montajını biz yapabilirmiyiz sence basitmidir bilgi verebilirmisin

sabrisamet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok para yaww led ampuller

Saintcty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzunlar 33 lira sis 46 lira kısa 116 lira 50 lirada montaj

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ucuza da led var pahallıya da.. Alırken kalitesini ve kullanıcı yorumlarını gözden geçirip üçten beşten kaçmadan bir kere almakta fayda var..

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçtiğimiz hafta Niken marka uzun, kısa ve sislere led xenon, plaka lambaları ve iç aydınlatmaya da beyaz led taktırıp komple led dönüşüm yapmış oldum. Montaj dahil toplam 450 TL'ye yapıldı. Aydınlatmasından ve performansından çok memnunum özellikle sellektör yaparkenki şimşek etkisi çok güzel, sol şeridi kapatıp gidenler 2 sellektörden sonra hemen çekiliyorlar :D

ibrahim3444

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçtiğimiz hafta Niken marka uzun, kısa ve sislere led xenon, plaka lambaları ve iç aydınlatmaya da beyaz led taktırıp komple led dönüşüm yapmış oldum. Montaj dahil toplam 450 TL'ye yapıldı. Aydınlatmasından ve performansından çok memnunum özellikle sellektör yaparkenki şimşek etkisi çok güzel, sol şeridi kapatıp gidenler 2 sellektörden sonra hemen çekiliyorlar :D

nerde yaptırdın kardeşim