H 16 Led Sis Lambası

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Bursa Mudanya'da yaşıyorum. Mudanya sanayide bulunan Cardioloji Tuning'de yaptırdım

Dostum bende Bursa Nilüferdeyim.Dediğin yerde uzak sayılmaz yaptırabilirim.
Ama temmuzda fenni muayene var,bu taktıracağımız uzun,kısa ve sislerin muayeneden geçme durumu nasıl olacak?
Sök-tak mı yapacağız,yoksa sorun çıkmazmı?
Araştırdıysan bilgi verirmisin.

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum bende Bursa Nilüferdeyim.DediÄŸin yerde uzak sayılmaz yaptırabilirim.
Ama temmuzda fenni muayene var,bu taktıracağımız uzun,kısa ve sislerin muayeneden geçme durumu nasıl olacak?
Sök-tak mı yapacağız,yoksa sorun çıkmazmı?
Araştırdıysan bilgi verirmisin.

Evet hocam yakınsınız siz de. Led ampuller ek bir tertibat gerektirmediği için muayenede problem çıkarmıyor onu ben de özellikle sorarak aldım. Klasik xenonlar gibi muayeneye giderken sök tak yapmaya gerek kalmadan doğrudan muayeneye gidebiliyorsunuz. Sadece ledleri taktırınca far ayarınızı kontrol ettirmeniz gerekir onun dışında bir sorun olmaz

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabın için teşekkürler hocam.İlk müsait zamanda uğrayacağım.:eyv

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabın için teÅŸekkürler hocam.Ä°lk müsait zamanda uÄŸrayacağım.:eyv

Rica ederim hocam Kardioloji güzel iş yapıyor ben de araca biraz titizimdir özellikle orayı tercih ettim dilerseniz haberleşip birlikte gidebiliriz hem ben arada tanıdık biri olarak ekstra indirime zorlarım hem de sizinle tanışmış oluruz

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim hocam Kardioloji güzel iş yapıyor ben de araca biraz titizimdir özellikle orayı tercih ettim dilerseniz haberleşip birlikte gidebiliriz hem ben arada tanıdık biri olarak ekstra indirime zorlarım hem de sizinle tanışmış oluruz

Hocam alakan için çok teşekkür ederim.İşlerden fırsat bulduğum ilk müsait zamanda tekrar rahatsız ederim sizi,hemde tanışmış oluruz iyi olur..:):eek:

İYİ AKŞAMLAR...

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam alakan için çok teÅŸekkür ederim.Ä°ÅŸlerden fırsat bulduÄŸum ilk müsait zamanda tekrar rahatsız ederim sizi,hemde tanışmış oluruz iyi olur..:):eek:

İYİ AKŞAMLAR...

Rica ederim hocam estağfurullah ne rahatsızlığı memnuniyet duyarım :)