II. Olağanüstü RFC Gençlik Teşkilat toplantısı....

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Kalbimizdesin Burak seni nasıl hatırlamayız kardeşim:eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kalbimizdesin Burak seni nasıl hatırlamayız kardeşim:eyv

Vallaha bilemedim abi :D İşin şakası zaten o :) Atakan'la yeni tanışmış gibi değilde sanki senelerdir konuşuyormuşuz gibiydik. Yolda giderken makaramızı yaptık bizim mahalleye geldik biraz durduktan sonra çıktık ben em'yi aldım oda dc'yi ara sokaklarda Atakan tozuma yetişemedi ben yolu düzlüğe çıkardıktan sonra zaten dümdüz gittiğinde evine gidiyordu umarım kolay bulmuştur :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel abilerim beni hatırlamasalarda kendilerini Sütlüce buluşmasından tanıyorum :)
Tekrar tanışmış olduk. Uzun uzun konuştuk abilerim her hafta cumartesi yada pazar düzenli olarak görüşülse hiçte fena olmaz :)
Gelenlerin ayaklarına sağlık :)

Benim resimlerde burda
http://www.renaultfanclub.com/mini-bulusmalar/43385-16-09-2012-genclerin-bulusmasi-2.html

Seni unutmuşum kardeşm affet ama artık asla unutmam :D HER HAFTASONU GELMEK ISTERSEN KAPIMIZ AÇIK SANA.. Unutma artık sende TEŞKİLAT Üyesi oldun....:çak

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seni unutmuşum kardeşm affet ama artık asla unutmam :D HER HAFTASONU GELMEK ISTERSEN KAPIMIZ AÇIK SANA.. Unutma artık sende TEŞKİLAT Üyesi oldun....:çak

Hadi hayırlısı kafa dinlemelik yer arıyordum gider oraya kafamı dinlerim :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Haber verirsen beraber gıderiz.... Bundan sonra tüm planlar orada konusulacak ve ona gore hareket edılecek....:kahve

Benim İzin Günüme Denk Gelen Bir Pazar Bütün Teşkilatı Toplamak İstiyorum Aynı Mekanda

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Helal gençlerimize:eyv