İstanbul İçin Buluşma Vakti!!

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bir an sevindim 20 si uyar aksamustu dersim diye ama yer ve saat imkansiz kiliyor maalesef elbet anadoluya da dusecek yolunuz :) iyi eglenceler simdiden hepinize sabah 9 da yaziyor saygi duydum valla:)

Son düzenleme:

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaştan yere nasıl gelirim kolaylığını öğreneyimde :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir an sevindim 20 si uyar aksamustu dersim diye ama yer ve saat imkansiz kiliyor maalesef elbet anadoluya da dusecek yolunuz :) iyi eglenceler simdiden hepinize sabah 9 da yaziyor saygi duydum valla:)

Çiğdem hocam karşıdan gelen arkadaşlara eşlik etsen? Ya da idoyla falan karşıya geçsen ben seni alabilirim. Sonunda tanışmış olurduk. :soru

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merkan güzelmiş, ah şu zalım gurbet elimi kolumu bağlıyor :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Koca İstanbul'dan bu kadarcık mı katılım olacak? günceli Hadi İstanbul!!

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
fotoyu şimdi görebildim sitesini de ne manzara vardır şimdi orada, çok keyifli bir yere benziyor, müsait olanlar ve yakın olanlar kısa süreli bile olsa kaçırmasınlar bu fırsatı.

Çiğdem hocam karşıdan gelen arkadaşlara eşlik etsen? Ya da idoyla falan karşıya geçsen ben seni alabilirim. Sonunda tanışmış olurduk. :soru

bizim sektörün kara cilvesi haticecim, normal insanlar boşken bizim yoğunluğumuz olduğundan maalesef, sosyal hayatımız çok kısıtlı, anadolu yakasında araçla ya da dolmuşla ulaşabildiğim toplaşmalara tam katılamasam bile uğruyabiliyorum en azından ders öncesi, sonrası, arası şeklinde. bu pazar mesela 10:30-14 arası kahvaltı var bizim burada eve 10 dakika, eğer ayılamazsam geç ve taksiyle gideceğim ama ders yerime 5-10 dakika yürüyerek, oradan hop derse :)

kasırqa

Rıdvan ŞATIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanın muayenesini yetiştirebilirsem ordayım..