Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen cam yari acikken bile kapiyi kapatirken dokulcek.gibi ses cikiyor o guzelim gosterisli arabada onun olmamasi gerek bi sekilde cam sabitlenip ses engellenmeli

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın bi servise uğrayıp soracağım bunları

senol52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi kac kisi mazot pompasini garantiden degistirdi ama nasil bi ses benim hic kulagima gelmedi. Degisenlerde sesin cok oldugunu aracin stop ettigini vs yazmislardi.

Karacamelih acaba hangi ilde hangi servis değişitdi. ben ordudayım renault servisi benimkini değiştirecek ancak değiştiren servislerden nasıl işlem yapıldığına dair bilgi alacak bana cevap yazarsan sevinirim. en azından hangi ilde dişim olduğunu... teşekkürler.

senol52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mazot pompası nerde :)
ses konusuna o kadar takıntılı olmama rağmen bahsettiğiniz sesi duymadım.
neye dayanarak tüm araçları dahil ettiniz onuda anlamadım.
bir parti araçda olabilir. araçları insan yapıyor sonuçta...

star stop devreye girdiğinde ararcın camlarını kapat müzik sesi de olmasın sonrasında inceden gelen uğultuya kulak ver. umarım sende yoktur ama genelde hepsinde var.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi kac kisi mazot pompasini garantiden degistirdi ama nasil bi ses benim hic kulagima gelmedi. Degisenlerde sesin cok oldugunu aracin stop ettigini vs yazmislardi.

Karacamelih acaba hangi ilde hangi servis değişitdi. ben ordudayım renault servisi benimkini değiştirecek ancak değiştiren servislerden nasıl işlem yapıldığına dair bilgi alacak bana cevap yazarsan sevinirim. en azından hangi ilde dişim olduğunu... teşekkürler.

Sanirim istanbuldu. Parca fransadan gelmisti diye hatirliyorum. Facebook kullaniyorsaniz Kadjar Turkiye grubunda size yardimci olacaklardir.

hscd2808

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model kadjar aracım da ön cam ile panoramik tavan arasında ki lastik çerçeve araç seyir halindeyken tıkırtılar yaparak yerinden çıktı.Servise götürdüğümde sipariş vereceklerini ve ön Cam sökülüp yapılabileceğini belirterek garanti kapsamında olacağından telefon bekleme safhasına geçtik.Yeni bir araç için sinir bozucu birşey.Nedeni ise herkese bu araç bildiginiz Renault değil derken acaba...

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model kadjar aracım da ön cam ile panoramik tavan arasında ki lastik çerçeve araç seyir halindeyken tıkırtılar yaparak yerinden çıktı.Servise götürdüğümde sipariş vereceklerini ve ön Cam sökülüp yapılabileceğini belirterek garanti kapsamında olacağından telefon bekleme safhasına geçtik.Yeni bir araç için sinir bozucu birşey.Nedeni ise herkese bu araç bildiginiz Renault değil derken acaba...

camı sökmüyorlar. o fitili yağıştırıyorlar yerine. o fitil sadece görüntü imiş. yağmurla vs ilgisi yokmuş

hscd2808

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti olsun diye camı sökerek yapacaklarını,küçük bir ihtimal de olsa camın patlayabileceği belirttiler.Direk yapıstirmayacaklarini özellikle vurguladı.

hscd2808

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fitil aracın üzerinde olmasına rağmen yapıştırma yapmadılar.Merkezden komple tüm camı çerçeveliyecek fitil sipariş ettiler.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana bu durumun üretim hatası olduğunu ve mais ile yapılan yazılı görüşmede yapıştırılması gerektiği söylendi.
inanlar istanbul servisinde yaptırdım ben.