Kangoo mu? Partner mı?

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten ticari olarak kullanmadığımız bizim de pek işimize yaramıyor 2 yıl Kangoo kullandık bi kere koltukları yatırdığımızı hatırlamıyorum. Ama arka camların açılmaması sıkıntı

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şikayet vara bi gir şikayet sayısına bak ona göre karar ver pegueot asla almam

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer kangoo olmayacaksa BERLINGO derim pejo özellikle son makyajdan sonra pek güzel olmadı.Berlingo daha yakışıklı :eyv.

Tip dışında bir iki donanım farkı dışında Kangoo üstün .Özellikle kullanım konforu ,Yakıt Tüketimi ve pratiklik yönünden.Teknik olarak kangoo daha üstün.

Peugeot ve citroennin en beğenmediğim yanı vites geçişleriydi.Yerleri belli değil ve sanki tüm aktarmayı hissediyosun ve gecikme oluyor belki alışılır ??Ancak kangoo bu konularda çok daha iyi direkt tepkili direksiyon ,hisli frenler ,Daha ferah ön kısım ve tavan rafı ,pejo ve citroenin tavan rafı ön cam eğiminden dolayı çok küçük.Ayrıca sinyal kolları ve diğer düğmeleri biraz daha kalitesiz..

Arka koltuklarda oturan içinse pejo ve citroen daha iyi koltuklar bunlarda daha rahat ve ferah ,kangoo nun koltuk sisteminden dolayı arka oturma alanı dar..

Yakıt tüketimleri kangoo daha az yakıyor arasında 0,5 lt gibi fark var sanırım forumlardan okuduğum.

Yol tutuş konusunda çok azda olsa citroen daha iyi gibiydi.110hp 5 vites ??

Ön sağ koltuğun kangooda düz olması çok iyi.

İki araç arasında dağlar gibi farklar yok birbirlerine çok yakın araçlar hangisini alsan yanlış tercih olmaz fiyatlarıda yakın.

Ancak gün sonunda karşısına geçip veya park ettiğinde aracım yakışıklı olsun diyosan Berlingo diyorum :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Partner kullandım böle çok sade bir araba onu koyun bunu koyun kapatın hop bitsin gibisinden yapmışlar gibi geliyor bana.
Doblo bak desem ki benim çok hoşuma gidiyor görünüşü tabi özelliklerini bilmem ticari araba aldırmaya pek niyetli değilim :)
Kangooyuda kullandım hem basık kangoo kullandım hem normal kangoo kullandım kangoonun en sevdiğim vites geçişi kamyoncu gibi hissediyorsun kendini ve ayrı bir havaya sokuyor seni :)

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Kangoo Derim

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim de ilk tercihimiz Kangoo olacaktı ancak yeni nesil kangoo larda dCi 90 diye bi motor var. Ve 110 luğu gelmeyecek. Biz yeri geliyodu 700-800 kg ağırlıkla 13 saat yol gidiyorduk Rize ye. Klima sürekli açık. Ve araba banamısın demiyordu. Acaba dCi 90 aynı performansı gösterebilr mi? 90 bg 200 nm tork..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bizim de ilk tercihimiz Kangoo olacaktı ancak yeni nesil kangoo larda dCi 90 diye bi motor var. Ve 110 luğu gelmeyecek. Biz yeri geliyodu 700-800 kg ağırlıkla 13 saat yol gidiyorduk Rize ye. Klima sürekli açık. Ve araba banamısın demiyordu. Acaba dCi 90 aynı performansı gösterebilr mi? 90 bg 200 nm tork..
110 hp motor seçeneği mutlaka gelecektir kardeşim,şuanda satışta var zaten...
Ayrıca 90 HP motorda yeterli bu kasa için...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Arka kapı camları otomatik değil,açılmıyor bile,arka koltuklar zemine gömülmüyor,katlanarak ön koltuklara yaslanıyor ve bagajdan çalıyor,cam tavanmı yoksa bu kullanım kolaylıklarımı ?

Haklısın Da
Sırf Cam Tavan Değil Konu
Tamam Arka Camlar Acılmıyor
Fakat Sorunsuz Çalışan Çift Bölge Diğital Klima Mevcut
Arka Koltuklar Tekli Çıkabiliyor Ve Sağ Sol Köşedeki Geriye Dogru Yatabiliyor Usta
Donanımsal Düşünüldüğünde Partner Bence