Kangoo mu? Partner mı?

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi o videoya mı inanayım kendi bindiğim Kangoo yla girdiğimiz virajlara mı? :D Bu video baştan aşağıya hikaye :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende malesef pejo diyorum. aslında kangoo çok daha fazla hoşuma gidiyor. ama pejoyu alıp partikülü iptal edince araç piskopatlaşıyor. bir partikül iptali ile 150 hpye rahat ulaşıyor ve çok canavar oluyor. (tabi partikül iptali için yazılımda yapılıyor o şekilde çok güvenli limitlerde 150lik bir canavar oluyor

yani aldıktan sonra 1000 lira harcıyor ve piskopat bir canavarın oluyor. ayrıca partikül iptalinin diğer faydasıda bozulunca 5 milyar olan partikülden ömür boyu kurtulmuş ve arıza riski kalmamış oluyor.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo'da güzel partner tepee de, 90 lık kangoo yerine tabikide 110 luk tepeeyi tercih ederim donanım olarakda daha iyi gibi tepee..

Birde o videoya anlam veremiyorum, Kangoo'nun yol tutuşu bir çok binek araçtan daha iyi, o videodaki gibi bir şey olsa ben çoktan göçmüştüm bu dünyadan..

fth.36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ben yeni partneride kullandım berlingoyuda. Dayımda var yeni berlingoo memnun değil kangoo alsaydım diyor. Aracın biner binmez anlıcan koltukları çok rahatsız ve çok dik. cruise kontrol sistemi sinyal kolunun altında olduğu için zor koullanıyorsun. vites geçişleri sıkıntılı. plastiği kalitesiz. Ama araçların görünüş olarak albenisi var. Kangoodan şaşmican. konfor yönünden üstüne tanımam. berlingo ve partnerde sanki makas var benim eski doblo gibi arka taraf havaya zıplatıyor. Kngooda ise mercedes konforu var.

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
110 hp motor seçeneği mutlaka gelecektir kardeşim,şuanda satışta var zaten...
Ayrıca 90 HP motorda yeterli bu kasa için...
Şuan satışta yok abi ve Tepretoğlu nda Maisten tanıdığımız bi satış danışmanı var 110hp nin gelmeyeceğini söyledi

01osman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
doblo maxi kullanıcısı olarak hem performans hem konfor hem ekonomi açısından doblo diyorumm

ezberbozan04584

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2012 model kangoo 1.5 dci 105 hp 6 ileri var. yeni kangoyu sordum neden 90 hp ye düşürmüşller diye? servisteki usta şanzımandan torku yükseltmişler dedi.

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo diyorum,herşey dış görünüş değil,birazda kaputun altına bakmak lazım.Plastik kaliteside tabii ...