Lastik ve bakım önerisi

metecankal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2012 model 1.2 joy aracımın lastiklerini değiştirecm 185 65 15 boyut için önerileriniz neler
Ve araç 50000 km’de triger seti aksesuar kayışı vs değiltirmeli miyim yoksa beklemeli miyim önerilerinizi bekliyorum iyi günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Triger 4 yıl 80bin km trigeri km den değil ama yıldan yakalamışınız değişin

mustafa.18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim kangoo aldığımda 2012 58000 km'de idi sonra bu forumda araştırdım arşivleri herkezler 60 bin gibi değişir demiş, bende içime kurt düştü gidiyim değiştireyim neyse değiştirdik baktıkki daha taş gibi duruyor. Traktörle güç denemesi bile yaptım yine kopmadı mübalağa değil. Ama korkulu rüya görmeden uyanık yatmak iyidir dedik değiştirmem iyi olmuş şimdi içim daha rahat:eyv

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis bir cok model icin trigeri 60.000 veya 4 yil veriyor. Modelden modele farklilik gosterebilir tabi ama genel periyot boyle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bavik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Korkulu rüya görmemek adına triger değiştimek diğer arkadaşların dediği gibi lazım. Lastik olarak kapı üzerindeki orjinal yazan ebatları almak lazım diye düşünüyorum. Lastiklerde marka önerisi mi istediniz.

ottoyusuf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam iyi günler. Benim 2014 clio edc gt line aracım da 56 binde. Triger vs için değişime gideyim dedim. İyi ki gitmişim. Kayış kopmaya, başlamıştı. O nedenle hazır yıl olarak da yakalamışsın sen en iyisi git baktır. Bu arada bakım için ben motul yağ kullandım. Sana da tavsiye ederim. Özellikle motor sesi ve düşük devirdeki hızlanması çok değişti aracın.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Model Cliom 75.bin km de Triger değiştirmedim 80-90 binden önce değiştirmem 50bin çok az triger değiştirmek için

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2012 model 1.2 joy aracımın lastiklerini değiştirecm 185 65 15 boyut için önerileriniz neler
Ve araç 50000 km’de triger seti aksesuar kayışı vs değiltirmeli miyim yoksa beklemeli miyim önerilerinizi bekliyorum iyi günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kauçuk malzeme nin bir ömrü vardır bu nedenle triger kayışı için km ve yıl verilir hangisi önce dolarsa değişmelidir . 6 yıllık sıfır lastiği mi yoksa yeni üretilmiş bir lastiği mi alırsınız ?