Led far sorunu

p4ozgur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2010 symbol aracıma 72w led ampul almıştım, taktıktan bir gün sonra , far sisteminde sorun oldu.

Farları açtığımda uzunlarda yanıyor, hem farlar uzun yanıyo göstergedede uzun ve kısa far işareti yanıyor, symbol lerde far rölesi bulunuyormu? Elektrikçiye sordurduk röle yok kol bozulmuştur demişler, röle varmıdır var ise nerededir arkadaşlar?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2010 symbol aracıma 72w led ampul almıştım, taktıktan bir gün sonra , far sisteminde sorun oldu.

Farları açtığımda uzunlarda yanıyor, hem farlar uzun yanıyo göstergedede uzun ve kısa far işareti yanıyor, symbol lerde far rölesi bulunuyormu? Elektrikçiye sordurduk röle yok kol bozulmuştur demişler, röle varmıdır var ise nerededir arkadaşlar?

Servis benim aracın kolunu değiştirdikten sonra benim aydınlatma sistemi de sacmalamisti. Servise gittiğimde kolun tam temas etmediğini söyleyip düzeltmişlerdi. Sizde kol ile alakalı işlem yapılmamış olabilir ama yine de kol a bi baktırın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

nctemiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki ampulde sorun vardır.Denedinmi ?

Bakick46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Röle yok galiba.Bende far sistemi ile ilgili proje ile uğraşıyorum far rölesi bulamadım.Öncelikle eski ampuller ile deneyin ampuldense belli olur ama aynı olur ise aynı ampul olan başka araçta led ampullerinizi takıp test edin sorun büyük ihtimal belli olur