Mavi Fluu'ma Cruise Control Montajım'da MUTLU SON :)

serkan73

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda biz de başardık çok şükür.Aynen Mehmet Bey'in uzaktan yardımı sayesinse oldu.🤗

serkan73

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler...Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim ...

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlı uğurlu olsun Güle Güle kazasız belasız inşlh :eyv

Remzi41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
*direksiyon 150 tl'ye aldım
*airbag kendi airbağim
*uygun kadran oldugu sürece clip'le aktif ediliyor semboller yazılım değiştirilmeden
*eğer araçta tesisat hazırsa sadece montaj yapılıyor extra kesme kırpma iş yok
*toplam maliyet - 150 direksiyon + 70 düğme+50 tl'de clipte aktivasyon için. =270 TL
*dün 1 saatlik test sürüşünde herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadım sistem gayet stabil çalışmakta ..
*işçilik fiyatları hakkında bilgim yok kendim taktım direksiyonu

Daha fazla detaylı bilgi isteyen arkadslar bu başlık altında iletişime geçerse yardımcı olmaya çalışırım .

Merhaba. Benim direksiyon simidi aşırı derecede yıpranmış. Toz gibi dökülüyor. Siz bu direksiyon simidini 150 tl ye aldınız sanırım. Nerden aldınız?Kendinizmi taktınız? Bende alıp takabilirmiyim acaba diye düşünüyorum.

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Benim direksiyon simidi aşırı derecede yıpranmış. Toz gibi dökülüyor. Siz bu direksiyon simidini 150 tl ye aldınız sanırım. Nerden aldınız?Kendinizmi taktınız? Bende alıp takabilirmiyim acaba diye düşünüyorum.
Merhaba ! Evet kendim taktım İzmit sanayide hurdacıdan almıştım adını şuan hatırlayamadım . Ben oto elektrikde olduğumdan dolayı bilgim dahilinde olan bir durumdu benim için . Eğer daha önce böyle bir iş ile uğraştıysanız takabilirsiniz , en azından teknik bir bilgi ve eliniz yatkınsa .

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta zaten cruise kontrol sitemi var fabrika çıkışı. Ancak çalıştıramıyorum. Bu sistemin sigortası falan var mı. Bakıp kontrol etsem.

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta zaten cruise kontrol sitemi var fabrika çıkışı. Ancak çalıştıramıyorum. Bu sistemin sigortası falan var mı. Bakıp kontrol etsem.
Bence ilk önce bi oto elektrikçide sigortaları kontrol ettirin aracın içindeki ve motor dairesindeki de dahil . Eğer sigorta ile ilgili bir sorun yoksa bilgisayara bağlanıp kontrol ettirin .

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık

hocam elektrikçimisiniz?

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
*direksiyon 150 tl'ye aldım
*airbag kendi airbağim
*uygun kadran oldugu sürece clip'le aktif ediliyor semboller yazılım değiştirilmeden
*eğer araçta tesisat hazırsa sadece montaj yapılıyor extra kesme kırpma iş yok
*toplam maliyet - 150 direksiyon + 70 düğme+50 tl'de clipte aktivasyon için. =270 TL
*dün 1 saatlik test sürüşünde herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadım sistem gayet stabil çalışmakta ..
*işçilik fiyatları hakkında bilgim yok kendim taktım direksiyonu

Daha fazla detaylı bilgi isteyen arkadslar bu başlık altında iletişime geçerse yardımcı olmaya çalışırım .

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...n-3-fluence-direksiyon-simidi-380634226/detay

bu direksiyonu alsam aynı sistemi yapabılırmıyım? arac megan 3 extrem.

teşekkurler