Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

lilarthur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam beklediğim haber hemen indirip deniyorum. Gelişmeleri bildireceğim emegin için tesekkur ederim.

Merhaba, aracımda MediaNav evolution 7.0.5 versiyonu vardı. Uzun uğraşlar sonucunda versiyonu 6.0.3'e düşürüp mediaskin yükleyebildim.

1-Öncelikle hangi sürümde olursanız olun bu güncelleme sayesinde 6.0.3 sürümüne downgrade yapabileceksiniz.
http://dosya.co/4qzsu3cftjsv/downgrade_Medianav_705_to_603.zip.html
Bu linkten indirdiğiniz zip dosyasının içindeki upgrade.lgu dosyasını fat32 olarak formatlanmış bir usb bellek ile arabamıza yüklüyoruz. Biraz uzun sürebilir bu yüzden bu güncellemeyi yüklerken motorun çalışır vaziyette olması daha doğru olur diye düşünüyorum. Yükleme bittikten sonra cihaz kendini 2 kere yeniden başlatacak. Bir sonraki adıma geçmeden önce sürümümüzün 6.0.3'e düştüğünden emin olalım.
2- Versiyon düşürme işlemini yaptıktan sonra aşağıdaki linkte paylaştığım mediaskin yüklemek için gerekli olan diğer update.lgu dosyasını az önce kullandığımız yada farklı bir USB'nin içine atıp tekrar aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.
http://dosya.co/57j37badzv9t/upgrade.lgu.html
3- Yükleme bittikten sonra aracımıza mediaskin kurulmuş olacak. Ancak küçük bir işimiz daha var. Güncelleme sizin usb'nize bazı dosyalar kuracak. Bunların hepsini silin. Ve aynı USB'ye veya başka bir USB'ye aşağıda rar'lı olarak verdiğim dosyaları tek tek çıkartın.
http://dosya.co/8o7f6eqvthns/USB.rar.html

USB'nin ana dizinine Video ve Mp3 adında iki adet de klasör açın. USB'nizin son hali bu şekilde olmalı.
GPN2lb.png
Ardından USB'yi arabanıza takın ve MediaSkin'in keyfini çıkartın.

Düzeltme: Linkler güncellenmiştir.

Smt 6058

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla 2 aydir bekledigim haber denemek icin sabirsizlaniyorum, sonuclari paylasirim ins

Smt 6058

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dayanamadim gittim gecenin 11 bucugunda denedim Capturda oldu gayet basarili.Eline emegine saglik kardesim sagolasin.

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın hocam.

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R Nav da başarılı oluyor mu? deneyen oldu mu? Birde geri vites (görüş) kamerası açık bende ona zararı olabilir mi ?

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,, Bende ki sürüm 4.0.3 eski olan bu sürümde bu dosyalar çalışıyor mu?

lilarthur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yaptım oldu geri vites kamerasıda calısıyor hersey ok. sadece videolarda sıkıntı yaşıyorum. 1001 pixel olmalı ve h264 video desteklemiyor diyor geri kalan hersey gayet guzel calısıyor.

akin_fx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ben media nav için en son sistem güncellemesi 4.06 farklı cihazdanmı bahsediyorsunuz, clio4 icon standart media nav için ben yüklemeye çalıştım ama .lgu dosyasını cihaz hiç görmüyor. 6.0.3 yapmak için ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz? :polis

Sistem güncellemesini toolbox ile yaptım şimdi. :soru
USB fat 32 yapıldı:soru
6.0.3 .lgu dosyasını görmüyor cihaz:asabi

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav da bende yapamadım sistem sürümü 4 06 dan sadece 4 03 indirdi o kadar denedim uğraştım olmuyor. evolution için sanırım.

akin_fx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet, teşekkürler