Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ben media nav için en son sistem güncellemesi 4.06 farklı cihazdanmı bahsediyorsunuz, clio4 icon standart media nav için ben yüklemeye çalıştım ama .lgu dosyasını cihaz hiç görmüyor. 6.0.3 yapmak için ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz? :polis

Sistem güncellemesini toolbox ile yaptım şimdi. :soru
USB fat 32 yapıldı:soru
6.0.3 .lgu dosyasını görmüyor cihaz:asabi

Bu yazılım 2 ci kuşak medianav cihazlar için.Birinci kuşak cihazlar yazılım olarak 4.0.6 ile sınırlı !

lilarthur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede medianav clio 4 makyajlı kasa icon var. bence sen downgrade dosyasını diğerinle karıştırıyorsun. Tek seferde okudu ve algıladı bende. bence tekrar kontrol et motor u ac ekran acılıyor 4-5 sn sonra cıkıyor dusurulsunmu surum diye

Merhaba, ben media nav için en son sistem güncellemesi 4.06 farklı cihazdanmı bahsediyorsunuz, clio4 icon standart media nav için ben yüklemeye çalıştım ama .lgu dosyasını cihaz hiç görmüyor. 6.0.3 yapmak için ne yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz? :polis

Sistem güncellemesini toolbox ile yaptım şimdi. :soru
USB fat 32 yapıldı:soru
6.0.3 .lgu dosyasını görmüyor cihaz:asabi

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracımda MediaNav evolution 7.0.5 versiyonu vardı. Uzun uğraşlar sonucunda versiyonu 6.0.3'e düşürüp mediaskin yükleyebildim.

1-Öncelikle hangi sürümde olursanız olun bu güncelleme sayesinde 6.0.3 sürümüne downgrade yapabileceksiniz.
http://dosya.co/4qzsu3cftjsv/downgrade_Medianav_705_to_603.zip.html
Bu linkten indirdiğiniz zip dosyasının içindeki upgrade.lgu dosyasını fat32 olarak formatlanmış bir usb bellek ile arabamıza yüklüyoruz. Biraz uzun sürebilir bu yüzden bu güncellemeyi yüklerken motorun çalışır vaziyette olması daha doğru olur diye düşünüyorum. Yükleme bittikten sonra cihaz kendini 2 kere yeniden başlatacak. Bir sonraki adıma geçmeden önce sürümümüzün 6.0.3'e düştüğünden emin olalım.
2- Versiyon düşürme işlemini yaptıktan sonra aşağıdaki linkte paylaştığım mediaskin yüklemek için gerekli olan diğer update.lgu dosyasını az önce kullandığımız yada farklı bir USB'nin içine atıp tekrar aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.
http://dosya.co/57j37badzv9t/upgrade.lgu.html
3- Yükleme bittikten sonra aracımıza mediaskin kurulmuş olacak. Ancak küçük bir işimiz daha var. Güncelleme sizin usb'nize bazı dosyalar kuracak. Bunların hepsini silin. Ve aynı USB'ye veya başka bir USB'ye aşağıda rar'lı olarak verdiğim dosyaları tek tek çıkartın.
http://dosya.co/8o7f6eqvthns/USB.rar.html

USB'nin ana dizinine Video ve Mp3 adında iki adet de klasör açın. USB'nizin son hali bu şekilde olmalı.
GPN2lb.png
Ardından USB'yi arabanıza takın ve MediaSkin'in keyfini çıkartın.

Düzeltme: Linkler güncellenmiştir.
Bende 2013 clio var sürüm 4.0.3 malesef yükleme bendede başarılı olmadı,yapabilen arkadaşlar yardımcı olabilirler..

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazınız 2. seri evolution değilse bunu çalıştıramazsınız. Bu yüzden sürümü 4.0.3 olan arkadaşların benim verdiğim dosyaları kullanarak sistemi kullanabilmelerinin yolu yok. Eğer sisteminizin hangi seri olduğunu bilmiyorsanız sistemi Renault medianav toolbox ile en güncel haline güncellemeye çalışın. Güncellediğiniz sürüm 7.0.5 olduysa sıkıntı olmadan benim verdiğim dosyaları kullanıp 6.0.3'e indirdikten sonra devam edebilirsiniz ama sürümünüz 4'de kaldıysa maalesef benim yapabileceğim bir şey yok.

akin_fx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede medianav clio 4 makyajlı kasa icon var. bence sen downgrade dosyasını diğerinle karıştırıyorsun. Tek seferde okudu ve algıladı bende. bence tekrar kontrol et motor u ac ekran acılıyor 4-5 sn sonra cıkıyor dusurulsunmu surum diye

merhaba, cihaz modeli eski olabilir ama sonuçta program, bu 1. seri içinde bu program çıkar umarım. Her tablete android versiyonları oluyor, bu da onun gibidir diye düşünüyorum. Bu cihazı arabadan söküp bilgisayar ile basitçe kurcalamayı düşünüyorum.

yumi71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.A. arkadaşım öcelikle eline saglık bende clio 4 icon 90b dci var sürum ise 7.0 5 .1 ve 3 dosyayı indiremiyorum direk reklam sayfasına gidiyor. ben mi çözemedim. 2 dosyayı indirdim..tesekkürler

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
HumanLeague Çalışma için çok teşekkür ediyorum. Clio arabamı 2016 Mayıs ayında aldım. Media nav version 6.0.3. Tüm dosyaları indirdim. Ancak benim sorum; Bu programı kurduğumuzda araba garantisinde yada media nav garantisinde bir bozulma olurmu? Sadece media nav garantisi bozulursa çokta problem değil. Birde USB yi cihazdan çıkardığımızda media skin in kurulduğunu servis bilirmi? Bilenler olur mutlaka ancak herkes bilebilirmi? İstendiğinde media skin uninstall edilebilirmi?
Şimdiden teşekkürler. Selamlarımla.

Son düzenleme:

menzat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım emeğine sağlık, ben bu gün dosyaları indirdim verdiğiniz linklerden, yükledim herşey normal.

menzat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sorum bu konu ile ilgili: Video ölçüleri ne olmalı ve kodlama ne olmalı.