Media-nav'ımı Bozdular

berktueudu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhabalar. Aracım 2012 icon faz1 media nav sahibiyim. Aracımın navigasyonu düzgün çalışıyordu bir sıkıntısi yoktu. Ama 2012 Q2 kurulu olduğu için çoğu yolları göstermiyordu kapanan benzinlikleri açık vs gösterdiği için güncelletmek istedim. Instagram üzerinden bir arkadaşa ulaştım. Bana bir 2022 ve 2023 için ayrı ayrı fiyat verdi. 2023 olanı yaptırtmak istedim aracımın şase numarasına göre yazılım yazacağını vs söyledi. Bana yazılımı 1 saat içinde gönderdi. Aracıma takıp kurduğumda Media-nav sistemimin navıgasyonu devre dışı kaldı şu an kabul et butonu inaktif olarak duruyor. Sonrasında sistem yazılımınız bozuk dedi ve sistem yazılımı gönderdi fakat buda sorunumu çözmedi. Sonrasında 2022 Navigasyon güncellemesini gönderdi. Bunu kurduğumda ise şu an media nav her çalıştıgında global.cfg not found hatası veriyor. Lütfen yardim edin bu navigasyonu nasıl tekrar çalışır hale getiririm. Satin aldiğım akradaş ramlariniz bozulmuştur birkaç gün arayla deneyin düzelir benimde aravım faz1 icon vs vs dedi fakat düzelmedi. Bunu nasıl çözeriz lütfen yardım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun, yetkili servislerde yanlış hatırlamıyorsam 3 adet usb belleği sırasıyla takarak yazılımı orjinal haline getiriyorlardı.
İnternette bulduğunuz herkese güvenmeyin derim...

berktueudu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef iyi bir ders oldu benim için . Arkadaş referans vs gösterdi bana. Yetkili serviste 3000tl bunun ücreti s dedi zaten ordan anlamam gerekirdi ama iş işten geçti .herhangi bir renault yetkili servisine gitsem yardımcı olur mu malum artık üretimilmiyor aracım yardımcı olurlar mı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın üretimden kalkması sorun olmaz, ellerinde bu bellekler mutlaka vardır.
İstanbul'daysan Maltepe de Güven Altan Renault yetkili servisinin cotechine ulaş sana yardımcı olacaktır...

berktueudu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın üretimden kalkması sorun olmaz, ellerinde bu bellekler mutlaka vardır.
İstanbul'daysan Maltepe de Güven Altan Renault yetkili servisinin cotechine ulaş sana yardımcı olacaktır...
Maalesef Ankaradayım. Forumda ankara içi bu işi çözmemi sağlayacak birisi vardir umarım.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
navigasyonun lisans dosyası silinmiş.tekrar lisanslanması lazım

Jackal971

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisayarı açtığımda dosyalara bakacağım bulursam size atayım. Ama bende lgu dosya yok. Wince ye girebilirseniz size atacağım dosyaları oraya kopyalayın muhtemelen işiniz çözülecek tir. Biraz youtube tan wince menüsüne girmekle ilgili bir kaç video izleyin rahatlıkla yaparsınız işlemleri

SternStein

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın şuan ki sistem sürümü nedir?

volkannsrc

Kayıtlı Üye
21-Diyarbakır
merhabalar arkadaşlar haritası güncellemesi yapıyordum güncelleme yaptı gözüktü cihaz kendini yeniden başlattı navigasyona girdiğimde kabul seçeneği aktif olmuyor ve ilk açılışta bu uyarıyı alıyorum ama diger bütün özellikle aktif bir şekilde kullanıyorum tek navigasyonu kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20240322_153249.jpg
    IMG_20240322_153249.jpg
    103.9 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_20240322_154208.jpg
    IMG_20240322_154208.jpg
    123.6 KB · Görüntüleme: 2