Megane coupeyle tekrar merhabalar :)

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz :)

A7XvLB.jpg

Bu da benim sarı kızım :) Yapılacakları beraber istişare ederek ilerleyelim :)

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabii ki memnun olurum :)

erdincgc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşım, bizanslılar hakkatten iyiydi :D ... bende coupe arıyorum ama sarı olanları namından da ziyare taksi hissi uyandırdığından istemiyordum. Boyatmak yada kaplamak hatta plasti dip boya düşünüyorum. Acaba ne civarda tutar adam gibi bir boya temiz bir araca bi türlü belirleyemiyorum. Boya masrafını da bilsem ona göre araç bakacağım bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Kusura bakma senin konuya yazmış oldum ama senin de boyatma konusunda bilgin olduğunu umarak yazdım, umarım sakıncası yoktur.

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşım, bizanslılar hakkatten iyiydi :D ... bende coupe arıyorum ama sarı olanları namından da ziyare taksi hissi uyandırdığından istemiyordum. Boyatmak yada kaplamak hatta plasti dip boya düşünüyorum. Acaba ne civarda tutar adam gibi bir boya temiz bir araca bi türlü belirleyemiyorum. Boya masrafını da bilsem ona göre araç bakacağım bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Kusura bakma senin konuya yazmış oldum ama senin de boyatma konusunda bilgin olduğunu umarak yazdım, umarım sakıncası yoktur.

merhabalar boya konusunda aracıma bir girişimim olmadı ama epey fiyat aldım araştırma yaptım. sana ortalama olarak söyleyebileceğim fiyat 1500 2000 arası temiz bir komple boya için yeterlidir. plasti dip boya da da hemen hemen aynı fiyatlar karşımıza çıkıyor. he bu arada kendi aracımda ilanda bende boyatmadan bindim ve şimdi satmayı düşünüyorum :) https://www.sahibinden.com/ilan/vas...hibinden-158-binde-full-coupe-300143832/detay

LeonLife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç sahibiyle irtibat kuramadığım için başka bi araçla görüşmedeyim ama Öncelikle aklımda 1-2 soru var bu araçlar hakkında bilgisi olan biri yanıtlarsa çok sevinirim

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç sahibiyle irtibat kuramadığım için başka bi araçla görüşmedeyim ama Öncelikle aklımda 1-2 soru var bu araçlar hakkında bilgisi olan biri yanıtlarsa çok sevinirim

elimden geldiğince yardımcı olurum :)

LeonLife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vakit ayırdığınız için sağolun 2 model var 98 ve 2001 cabrio ikiside duruma göre ikisinden biri olucak bu araçların yakıt performans konfor nasıl cabrioların sıkıntıları falan var mı birde cabriolarda bagaj olayı tam nasıl onları merak ediyorum

LeonLife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde alırken dikkat etmem kontrol etmem gereken neler var