Multi Sense de ki Sport, Comfort, Neutral Motor Sesi Hakkında

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
menülerle oynamayın iz yapıyor. Ne yapıldığı tarih zaman olarak kaydediliyor servis anlıyor garanti dışına çıkarıyor aracı haberiniz olsun
garanti dişina çikma gibi bir durum yok biz görüştük genel müdürlükle hatta kendi müşterilerinin birinede yanlarinda bu özellikler açildi sadece güncelleme yapildiğinda özellikler giderse müşteriler sikinti çikarabilir diye uyardilar ayrica 2.2 li versiyonlarda da rsaund var ben çok araca açtim

Fok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garanti dişina çikma gibi bir durum yok biz görüştük genel müdürlükle hatta kendi müşterilerinin birinede yanlarinda bu özellikler açildi sadece güncelleme yapildiğinda özellikler giderse müşteriler sikinti çikarabilir diye uyardilar ayrica 2.2 li versiyonlarda da rsaund var ben çok araca açtim

Hocam ben de otomotiv muhendisiyim, az çok anlıyorum bu ddt4all kodlama tarafından da ama bir türlü yapamadım, var mıdır sizde bunun bir tarifi rsound ya da motor ses tasarımı için?

EDIT: Siz diyince açılabileceğine tekrardan ikna oldum, biraz bakındım. Yapmadığım birşeyi fark ettim. Aracı kapatıp açıp reset yapmıştım önceden, ddt4all içinden de key on/off reset yapmıştım ama olmamıştı. Şimdi inip sadece ekranı kapatma tuşuna basılı tutup resetledim ve önceden açtığım ama etkisini görmediğim tüm özellikler RSound ile birlikte aktive oldu.

Tek bir sorum var şuan, RSound içinde 6 adet araçtan sadece 1 tanesinin sesi geliyor bende (yetmediğinden değil de meraktan soruyorum) normal midir?

Son düzenleme:

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Çok problem yaşayan var ayrıca her servis yapmıyor. Kendini garantiye alıyor. Evrak imzalatanlar var mesuliyet kabul etmiyorlar

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok problem yaşayan var ayrıca her servis yapmıyor. Kendini garantiye alıyor. Evrak imzalatanlar var mesuliyet kabul etmiyorlar

Bizim bir arkadas talismani cokertti tekrar sifirdan yuklediler tabi servisten servise uygulama degisebilir bu biraz keyfi uygulamaya giriyor ama genel mudurluk sase numarasi cracklanip islem yapilmadigi icin ddt4all programiyla islem yapilmasini garanti disina cikma sebebi saymiyor cunku yazilim guncellemelerinde yapilan degisiklikler eski haline gelebiliyor ayrica yazilima herhangi bir midahale yok sadece olan menulerden secimleri degistiriyoruz

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öylede ; dikkat edin. Sonuçta herşey merkezin elinde çok vakayla karşılaşırsa garanti dışı olursunuz

Fok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmeyen çok insan var bu işe bulaşan o konuda haklısınız. Şimdi biz sadece RadNav (orta ekran) ve Hayalet ekran menülerinde geziyoruz mesela genelde sadece. Ama bunun bir sonrası BCM (body control module) buralara girenler de var dönüşte sisleri falan yakmak için. Bunu yaparken birisi de hadi ben de motorun modülüne bi bakayım, ya da şu airbag yazan ne oluyomuş diye tıklamaya kalkarsa ya da yanlışlıkla tıklarsa garantiden de büyük sorunlar doğabilir tabii ki :sarhoş

O nedenle de cidden işi bilmeyen ya da en azından bir seviye ingilizcesi olmayan arkadaşlar tabii ki bu işe kendileri kesinlikle bulaşmamalı. Dediğiniz gibi bunu altını çize çize vurgulamak lazım

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmeyen çok insan var bu işe bulaşan o konuda haklısınız. Şimdi biz sadece RadNav (orta ekran) ve Hayalet ekran menülerinde geziyoruz mesela genelde sadece. Ama bunun bir sonrası BCM (body control module) buralara girenler de var dönüşte sisleri falan yakmak için. Bunu yaparken birisi de hadi ben de motorun modülüne bi bakayım, ya da şu airbag yazan ne oluyomuş diye tıklamaya kalkarsa ya da yanlışlıkla tıklarsa garantiden de büyük sorunlar doğabilir tabii ki :sarhoş

O nedenle de cidden işi bilmeyen ya da en azından bir seviye ingilizcesi olmayan arkadaşlar tabii ki bu işe kendileri kesinlikle bulaşmamalı. Dediğiniz gibi bunu altını çize çize vurgulamak lazım

Katılıyorum; bir de yükleme yaparken takat giderse komple sistemi yakarsın.