Otomatik Bluetooth Bağlantısı Olmuyor

Anilovic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Telefonumu, araca tanıttım. Ama her arabaya binişimde, aracın ekranından telefonumu manuel olarak bağlıyorum. Bunun otomatik bağlanması için bir özellik/ayar var mı acaba? Yoksa bu şekilde mi kullanacağım ? Şimdiden teşekkür ederim yollayacağınız cevaplar için.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Telefonumu, araca tanıttım. Ama her arabaya binişimde, aracın ekranından telefonumu manuel olarak bağlıyorum. Bunun otomatik bağlanması için bir özellik/ayar var mı acaba? Yoksa bu şekilde mi kullanacağım ? Şimdiden teşekkür ederim yollayacağınız cevaplar için.

Otomatik baglanti icin baska bir ayar yok. Cihaz bir kere eşleştiği zaman sonraki baglantiyi otomatik yapar. Once baska bi telefonu deneyin o telefonda da ayni sorun devam ederse aracin teybini sifirlayin ( fabrika ayarlarina donun ) bu da sorununuzu cozmez ise servise gosterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefon yazılımı cihaz yazılımı veya otomatik bağlantı ile ilgili bir ayar belki . ihtimaller bunlar. kendi telefonum sorunsuz otomatik bağlanıyor . umarım çözersiniz.

xur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar burası yeri değil sanırım ama araçta mikrofon çalışmıyor. Bluetooth ile bağlıyoruz telefonu telefon bağlanıyor herşey düzgün çalışıyor fakat mikrofondan tık ses gitmiyor. Acaba çok mu derinden gidiyor algılamıyor mu falan diye telefonla görüşme halindeyken mikrofona vuruyoruz ama kesinlile tık yok. Mikrofonun bağlantısının koptuğunu düşünüyorum. Reno servisine götürsek ücret alırlar mı?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar burası yeri değil sanırım ama araçta mikrofon çalışmıyor. Bluetooth ile bağlıyoruz telefonu telefon bağlanıyor herşey düzgün çalışıyor fakat mikrofondan tık ses gitmiyor. Acaba çok mu derinden gidiyor algılamıyor mu falan diye telefonla görüşme halindeyken mikrofona vuruyoruz ama kesinlile tık yok. Mikrofonun bağlantısının koptuğunu düşünüyorum. Reno servisine götürsek ücret alırlar mı?

Parca da iscilikte aslinda teoride cok cuzi miktara halledilir ama isin icine servis girince giyatlar biraz degisiyor. Gerci o kisim tavan dosemesinin altinda kaliyor onun isciligi duzgun oturtulmasi zarar gormeden sokulmesi vs. Servis le sorun tabi ki yetkili servis bakimli ise muhtemelen ucret almazlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba,

Tansel Bey'in de dediği gibi özelliği başka bir telefon ile de deneyin. Çünkü bazen akıllı telefonların bluetooth görünebilirliği / bulunabilirliği ile alakalı sorun olabiliyor. Şayet tekrar olmuyorsa sorun teyptedir. Sıfırlama veya servise danışma gibi yolları deneyebilirsiniz. Kolay gelsin...

Tavanda mikrofonun bulunduğu parçayı sökmek pek zor değil aslında. Ancak arkadaşlarımızın da dediği gibi servise danışırsanız, garanti kapsamı veya iyi niyet garantisi ile sorununuzu halledebilirler. Kolay gelsin...