R-LINK 2 Developer Mode (geliştirici modu)

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar; 2015 Icon Kadjar'ım var. Developer side kısmından lastik basıncı psi yapma gibi basit ayarları yaptım düzgün sorunsuz çalışıyorlar fakat Android Auto aktif etmeme rağmen çıktığımda ayarlar eski haline dönüyor çalışmıyor sebebi nedir sizce?

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 5 lerde easy link diye birsey var bu rlink ile ayni seymidir? Duvar kagidi ve karsilama fotografini degistirebilir miyim?

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SuLo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde kadjar 2016 icon var rlink yazılım yeniden yüklendi 2.... idi sistem kilitleme yaptığında 7.... oldu fakat carplay için epey araştırma yaptım en kolay yolu buldum
ali expresten 7” ekranlı carplayli radyolar var aldım ve usb fişlerinin yani vites kolunun ön tarafı oraya sığıyor 2 tane hoparlör koltuk altına koydum bağlantıları yaptım şimdi gayet güzel çalışıyor halen yeni aldığım radyo için anten bakıyorum uygun antenide monte ettimmi tamam

SuLo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde kadjar 2016 icon var rlink yazılım yeniden yüklendi 2.... idi sistem kilitleme yaptığında 7.... oldu fakat carplay için epey araştırma yaptım en kolay yolu buldum
ali expresten 7” ekranlı carplayli radyolar var aldım ve usb fişlerinin yani vites kolunun ön tarafı oraya sığıyor 2 tane hoparlör koltuk altına koydum bağlantıları yaptım şimdi gayet güzel çalışıyor halen yeni aldığım radyo için anten bakıyorum uygun antenide monte ettimmi tamam

meridyen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim veya link atabilirmisin radyoyu kaça aldın

melihbirol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Android Auto özelliğini açtım. Çok sağlıklı çalışmıyor. Sürekli donuyor.
Ayrıca aracın sesli komut sistemi çalışmaz oldu. Sesli komutu yeniden aktif etmek için de ODB cihazı ile bağlanıp farklı bir ayar yapmak gerekiyormuş.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben Android Auto özelliğini açtım. Çok sağlıklı çalışmıyor. Sürekli donuyor.
Ayrıca aracın sesli komut sistemi çalışmaz oldu. Sesli komutu yeniden aktif etmek için de ODB cihazı ile bağlanıp farklı bir ayar yapmak gerekiyormuş.
Merhaba.Sesli komutun tekrar nasıl aktive edileceğini videoda tarif etmiştim.
https://youtu.be/Zh2NKNJxh3Y

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkür ederim.
Videoyu izledim ama ODB cihazı yok. Ayrıca cesaret edemedim de.
Rica ederim.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ddt4all ile developer side arasında fark var mı, yani odb cihazım varsa bir takım özellikler için ayrıca developer side menüsüne girmeme gerek var mı? Yoksa ddt4all kullanıyorsam developer side a gerek yok mu? (ddt4all kullanımı daha pratik olduğu için sordum)