R-LINK 2 Developer Mode (geliştirici modu)

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ddt4all ile developer side arasında fark var mı, yani odb cihazım varsa bir takım özellikler için ayrıca developer side menüsüne girmeme gerek var mı? Yoksa ddt4all kullanıyorsam developer side a gerek yok mu? (ddt4all kullanımı daha pratik olduğu için sordum)

Develeoper side ile bazı özelliklere müdahale edebiliyorsunuz. ddt4all ile daha fazla ayarı değiştirerek kullanbiliyorsunuz. Hatta developer mode ile yapılan bazı yanlış programlamaları/hatalı modları ddt4all ile düzeltebiliyorsunuz. Sadece ddt4all kullanmanız durumunda developer mode kullanmanıza gerek kalmaz.

Ayrıca sadece bir odb cihazına sahip olmanız işinizi görmez 25K80 çipli olması ve veri yazabilmesi önemli.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Develeoper side ile bazı özelliklere müdahale edebiliyorsunuz. ddt4all ile daha fazla ayarı değiştirerek kullanbiliyorsunuz. Hatta developer mode ile yapılan bazı yanlış programlamaları/hatalı modları ddt4all ile düzeltebiliyorsunuz. Sadece ddt4all kullanmanız durumunda developer mode kullanmanıza gerek kalmaz.

Ayrıca sadece bir odb cihazına sahip olmanız işinizi görmez 25K80 çipli olması ve veri yazabilmesi önemli.

Ddt4all ile zaten viraj aydınlatmadan karşılama uğurlama senaryolarına kadar her şeyi yapıyorum, sadece developer modda farklı bir ayar olup olmadığını öğrenmek istemiştim demekki developer moda gerek yokmuş. Bilgi için teşekkürler.

Mhmtsr16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta koltuk masajında sorun yaşıyorum. Masajı başlattığınızda hangi modda olursa olsun bir kere bel kısmı bir kere de sırt kısmı şişiyor sonra duruyor. Sürüş modlarını değiştirmek farketmiyor. Hiç başlamasa donanımsal sorun diyeceğim ama başlayıp bir kereden sonra durması yazılımsal sanki. Fikri olan var mı acaba?

Crytek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonu cevirince yanan sis farlarını bu programda aktif oluyormu yoksa ddt4all programı ile açılıyor sadece

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Direksiyonu cevirince yanan sis farlarını bu programda aktif oluyormu yoksa ddt4all programı ile açılıyor sadece
Merhaba.Developer side ile açılamıyor.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SuLo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz
Kadjar developer mod için yazı yazmıştım sürekli mail geliyor üyelik nasıl bitiriliyor yardımcı olurmusunuz selamlar

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DbgEnable.lge dosyaını paylaşır mısınız

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
DbgEnable.lge dosyaını paylaşır mısınız

Bilgisayarınızda yeni metin belgesi oluşturun. Uzantısı .txt olacaktır. Bunu .lge yaparsanız ve dosya ismini de bahsettiğiniz gibi yaparsanız kendiniz oluşturmuş olursunuz bu dosyayı.