R-Nav Çevre Dostu Sürüş MEnüsü aktif edildi.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu artik kesin ve kesin bizde var .. Micon test menusunde speed yazan bi buton var aracla
hareket ettiginde hizi okuyor bu ne demek
oluyor demekki ecu ile teyp arasinda veri alisverisi var

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah

Yahu kardeşim gerginmisin bilmiyorum ama mesajlarin cok ciddi yahu biraz gül yavv :) :)

R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 Kullanılarak Gönderildi

Haha :)) işteyim suanda kubi o yuzden :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Renault Logan ile Captur'un R-Nav sistemi birebir aynı lakin o menü bizimkinde yok,yarın bu işi denemek farz oldu...:eyv

brs_24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar olayda benimde katkım olsun istedim bu clio4 araçlarımızın bütün elektrik aksamını biz üretiyoruz ( DELPHI ) ve sağdan direksiyonlu araçların yurdışına kablo ağını biz gönderiyoruz diyeceğim şu turkiyedeki araçla yurt dışındaki aracın arasında hiç bir fark yok sadece arabanın özelliklerine göre kablo ağı oluşturuyor eğer bu sistem yurt dışında çalışıyorsa eminim bizim türkiyede çalışır çünkü aynı kablo aynı malzeme herhangi bir fazlalık yada eksiklik kullanılmıyor faydası olur diye düşündüm saygılar...

bebegimat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MICOM TEST VE AUDİO MENÜSÜ BELKİ LAZIM OLUR... :)) wL3LRa.jpg KgoBvZ.jpg

Ekli dosyalar

• wL3LRa.jpg
    wL3LRa.jpg
    400.4 KB · Görüntüleme: 1

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende size bir bilgi vereyim. Geçen gün cihazımda yanlış tuşa bastığımı ve connect diag tool yazısının gitmemesinden dolayı serviste değişim yapıldığını yazmıştım. önceki cihazımın sürümü yanlış hatırlamıyorsam 2.0.9 yada bunu gibi birşeydi. yanlızca ilk aldığımda güncellemiştim. Ve @forjust1day arkadaşımın bahsettiği MICOM altındaki get eco satırına rastlayamamıştım. zaten bu sebeple bi kaç tüşa basıp cihazı pert etmiştim :)

değişim yapılan cihazımın sürümünü güncelledim. sanırım 4.0.2 oldu. Bu akşam tekrar denedim ve bu sefer başardım. Şuna eminimki eski sistem sürümlü cihazımda get eco satırı yoktu. Belkide gelecekte kendileri verecek Eco Drive seçeneğini.

bebegimat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar olayda benimde katkım olsun istedim bu clio4 araçlarımızın bütün elektrik aksamını biz üretiyoruz ( DELPHI ) ve sağdan direksiyonlu araçların yurdışına kablo ağını biz gönderiyoruz diyeceğim şu turkiyedeki araçla yurt dışındaki aracın arasında hiç bir fark yok sadece arabanın özelliklerine göre kablo ağı oluşturuyor eğer bu sistem yurt dışında çalışıyorsa eminim bizim türkiyede çalışır çünkü aynı kablo aynı malzeme herhangi bir fazlalık yada eksiklik kullanılmıyor faydası olur diye düşündüm saygılar...
Clio4 Eco Modunda olduğu gibi, tak olmayan eco tuşunu bitir işi, renonun garip satış politikası..

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapicaz bunu bi sekilde ama nasil :)) servistende haber bekliyorum , tanidigim
kisi bu isle ugrasicak ve sonuca ulasicaz
kismetse