R-Nav için Medi@skin Lite Programı İndir !

pusat282

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş bunlar dacia için olurmu acaba dacia ile renult cihazları aynı sadece açılışta farklılık var usb ile güncellemede renault toolbox olmuyordu ama dacia toolbox yaptım oldu bana sadece hız kamera sitemi lazım. şimdiden saol...

engin_34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapanın emeği geçenin ellerine sağlık...Yükledim kullanyorum çok memnunum

catkara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bu lite programı bende nedense sağlıklı çalışmadı,5.5 gb olan dosya sorunsuzdu onu upload edebilecek biri var mı varsa yardımcı olun lütfen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
ya bu lite programı bende nedense sağlıklı çalışmadı,5.5 gb olan dosya sorunsuzdu onu upload edebilecek biri var mı varsa yardımcı olun lütfen
Onu yükleyecek internet hızı iyi olmalı, kota sorunu olmamalı ve yüklemeyi yapabilecek bir site olmalı...

catkara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki usta o dosyada avrupa haritaları silinip sadece Türkiye haritası kaldığı zaman 1gb bile yer kaplamıyor. O şekilde elinde olan varsa o da olur.

kursad1071

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık. bir sorum olacaktı aracıma yeni güncelleme yaptım 4.0.3 ten daha yukarı bir sürüm var sıkıntı olur mu?

thedj

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa bey merhaba sizi aradım konuştuk akabinde gaza gelip bir kurulum yapayım dedim guzel bir paylaşım olmuş teşekkurler. yaşadığımı anlatayım sizin fikrinizi alayım. şimdi 2015 yazan lite surumu kopyaladım güncelleme yaptım sonra cihaz kurlumu açıldı skin değiştirdim herşey çalışır vaziyette. peşinden video oynatmak istedim video player bulunuyo ama dosyalar çıkmıo. ayarlardan kurcaladım bulamadım . ayarlar ile oynayınca bir kitlenme yaşadı neyseki sonra duzeldi . sorun şu video klasorunu gormemesi bunun için ne yapmak gerekli.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
mustafa bey merhaba sizi aradım konuştuk akabinde gaza gelip bir kurulum yapayım dedim guzel bir paylaşım olmuş teşekkurler. yaşadığımı anlatayım sizin fikrinizi alayım. şimdi 2015 yazan lite surumu kopyaladım güncelleme yaptım sonra cihaz kurlumu açıldı skin değiştirdim herşey çalışır vaziyette. peşinden video oynatmak istedim video player bulunuyo ama dosyalar çıkmıo. ayarlardan kurcaladım bulamadım . ayarlar ile oynayınca bir kitlenme yaşadı neyseki sonra duzeldi . sorun şu video klasorunu gormemesi bunun için ne yapmak gerekli.
Görmesi lazım, görmüyorsa yüklemede bir sıkıntı olmuştur...