RC Araçlarım

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
RC Model Araçlar bölümünü görünce çok sevindim açıkçası . Yaklaşık 15 senedir hobi olarak RC araçlarla ilgileniyorum , bu süre içerisinde kullanmadığım marka ve model kalmamıştır sanırım. Elektriklisinden nitrolusuna son olarak ta gerek yaş gerekse tecrube olarak ölçek büyütüp benzinli araçlara geçtim. Ülkemizde ve Avrupada düzenlenen Avrupa şampiyonalarına da katılıyorum. Şuan mevcut araçlarımın resimlerini ve şuana kadar sahibi olduğum araçların bazılarından oluşan videolarımı paylaşmak isterim.

wBl7fb.jpg

JRJIp2.jpg

vOWjN1.jpg

Son düzenleme:

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
BU video da 2018 Avrupa şampiyonasından . Sarı renkli araç benim , çok iyi gitmeme rağmen araç üzerindenki zaman ölçme aparatımın ( Transponder ) arızası sebebiyle malesef tur zamanlarım ölçülemediği için finale kalamamıştım.

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdal Bey tanıştığımıza çok memnun oldum.
Ben RC'yle amatör olarak aslında spor hayatımda reaksiyon hızına faydalı olması için kullanıyorum. Profesyonel olarak otomobil yarışlarıyla da ilgilendiğim için başlamıştım.
Kırmızı çizgilerimden biri pro. yarışlara katılmamak veya belli seviyenin üzerinde ilgilenmemekti...
İzmir'li olmanıza da ayrı sevindim.,Çok ortak arkadaşımız var facebook'tan baktım.
Motul sponsorluğu da almışsınız. Ben ayrıca Motul merkezdeyim. Bizim Pazarlama üzerinden mi Distribütör üzerinden mi bir destek aldınız merak ettim.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Selam , bende çok memnun oldum. Benim direk Motul ile bir bağlantım olmadı İstanbuldaki arkadaşlarımız koordine ediyor sanırım ama 1/5 e başladığımdan beri motorlarımda hep Motul Kart Grand Prix 2T kullanırım . Bizim yarışlarımız da genelde İstanbul da olurdu Hezarfen pistinde. Ama bu sene pandemi sebebiyle malesef tüm yarışlar , Avrupa Şampiyonası dahil iptal oldu .

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de yardımcı olmaya çalışırım sonrasında.
1/5 çok ayrı dünya