Renault Megane 4 Ön Panjur Küçük Çatlak Hk

seko206

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar,
Aranıza 2016 Model Renault Megane 4 Sedan 1.5 dCi aracımla yeni katıldım.
Bir konuyla ilgili fikirlerinizi almak istiyorum.
Aracımızın ön panjur kısmında tam Renault logosunun olduğu yerin hemen altında ufak bir darbeden dolayı ufak kılcal gibi birçatlak oluştu. Bununla ilgili çok küçük bir kısım olduğu için değişim işlemiyapmak istemedik. Bununla ilgili ne önerirsiniz?
Çok büyük birşey değil fakat en azından görünüm olarak kapatmak istiyoruz.
Fotosunu eklentiye ekleyemediğim için atamadım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Herkese iyi forumlar.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de var, ellemedim, serviste 70-80 lira civarındaydı en son, göze batmıyorsa ellemeyin.

Düzletme: ben logoda sandım, panjur ise onarım yoluna bakın, pahalı malzeme...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar,
Aranıza 2016 Model Renault Megane 4 Sedan 1.5 dCi aracımla yeni katıldım.
Bir konuyla ilgili fikirlerinizi almak istiyorum.
Aracımızın ön panjur kısmında tam Renault logosunun olduğu yerin hemen altında ufak bir darbeden dolayı ufak kılcal gibi birçatlak oluştu. Bununla ilgili çok küçük bir kısım olduğu için değişim işlemiyapmak istemedik. Bununla ilgili ne önerirsiniz?
Çok büyük birşey değil fakat en azından görünüm olarak kapatmak istiyoruz.
Fotosunu eklentiye ekleyemediğim için atamadım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Herkese iyi forumlar.

Mini onarim yapan yerler var ( alc, rs, auto king ) bu yerler plastik tamiri yapabiliyor fakat tampon sok tak islemi olacak.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

seko206

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mini onarim yapan yerler var ( alc, rs, auto king ) bu yerler plastik tamiri yapabiliyor fakat tampon sok tak islemi olacak.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

Fotoların linklerini de aşağıda paylaşıyorum. Belki fotolara göre farklı çözüm önerileri de gelebilir.

https://ibb.co/Xy9r2yB

https://ibb.co/YRGXgzy

eskael

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim gördüğüm bunun tamiri olmaz gibi ama canınızı sıkmayın bence biraz bekleyin yani kullanmaya devam edin çatlak ilerlemeye başlayınca
kaskodan ön ızgarayı değişim yaparsınız.. Serviste 300 küsür TL fiyatı var diye hatırlıyorum.

seko206

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, çözüm olarak kılcal çatlağın olduğu kısmı güzelce temizleyip sonrasında ince siyah bir bant yardımıyla kapatmayı tercih ettik. Autoking yaklaşık olarak 400.-TL'lik bir fiyat çıkardı. (Aracın sadece fotosunu ilettim, o şekilde fiyat verdiler, onu da ileteyim.) Çok çok yakından bakıp irdelemedikçe görünmüyor. Panjur da parlak olduğu için bant sırıtmıyor. Ufak bir şey olduğunu düşünüp bu şekilde halletmeye karar verdik. Önerileriniz için teşekkür ederim. Renault ailesine katıldığımız için de çok mutluyuz. 12 yıllık Hyundai deneyimimizden (Güzel bir deneyimdi) sonra Renault maceramıza başladık. Herkese tekrar iyi forumlar dilerim.