Rötuş kalemi onerisi

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ufak boyasi cikan yerler var plastik tampon ustunde ve 1,5 cm bagaj kapagi ustunde bunun gibi cizikleri neyle gideririz oneriniz var mi

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çizik giderme çizik derin değilse pasta cila ile olabilir. Eğer zedelenme varsa Sanayiden boya nosu ile boya alıp forçıyla boya kaybı olan yere sürebilirsiniz.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni konuyu bende açmistim cevap alamadim kendi çabalarimla buldum sonuç olarak kirtasiyeden 1 tlye ince uçlu sulu boya firçasi alacaksin sonrada oto boyasi satan bir dukkana gidip boya kodu ile 5 liralik açik boya alsan yeter kalay gelsin

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni konuyu bende açmistim cevap alamadim kendi çabalarimla buldum sonuç olarak kirtasiyeden 1 tlye ince uçlu sulu boya firçasi alacaksin sonrada oto boyasi satan bir dukkana gidip boya kodu ile 5 liralik açik boya alsan yeter kalay gelsin
Peki plastik tampona mi yaptiniz yoksa kasaya mi bu islemi

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik tampona yapabilirsin. Kasaya dokunmamaya özen gösterin ( büyük boyama işleminde araç değer kaybına uğrar) nokta halinde zedelenme varsa çam ağacı iğnesiyle yapabilirsiniz. Fırça kullanmayın aslında el titremesi sonucu kötü boyama yaparsanız çok belli olur. Çiziğin etrafını bantla izola edip boya taşmasını azaltabilirsiniz. Plastik tampona yaptım.

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik tampona yapabilirsin. Kasaya dokunmamaya özen gösterin ( büyük boyama işleminde araç değer kaybına uğrar) nokta halinde zedelenme varsa çam ağacı iğnesiyle yapabilirsiniz. Fırça kullanmayın aslında el titremesi sonucu kötü boyama yaparsanız çok belli olur. Çiziğin etrafını bantla izola edip boya taşmasını azaltabilirsiniz. Plastik tampona yaptım.

Tesekkur ederim guzel tecrubelerinizi anlattiginiz icin hocam