Shell&Zubizu Puan kampanyası

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,
Konuyu uzatmadan paylaşayım istedim bilen arkadaşlarımız vardır mutlaka bilmeyenlerin faydasina olur diye dusundum.

Bildiginiz gibi hemen her marka akaryakit firmasinin puan programı var. Size bir kart veriliyor yakıt alimina puan kazaniyorsunuz. Shell de smart club card programini kullanıyor ve google play store ile apple store üzerinden uygulamayı indirerek giriş yaptiginizda gincel puan bakiyenizi ve son 6 aylik yakıt aliminizi gorebiliyorsunuz. Normalde yakıt alimina zaten cuzi miktar yakıt puani kazanbiliyorsunuz. Zubizu olayı ise söyle. Önce shellden club card aliyorsunuz ve ilgili kayıt islemini gerceklestiriyorsunuz. 48 saat içerisinde kart aktif hale geliyor ve hesabiniz aciliyor. Akabinde club smart kart ile zubizu üzerinden shell kampanyasina dahil oluyorsunuz ve dahil olduktan sonra her yakıt aliminda puanlariniz 3 ile carpilip 48 saat içerisinde hesabiniza isleniyor. Buna ek olarak her yakıt alimindan sonra ilgili harca tutarinin karsiligi ne ise ekstra puan hesabiniza tanimlaniyor. Genelde 200 puan civari oluyor ki 200 puan 2 lira demek. Bunun yani sira her ay 300 TL izeri yakıt alimi yaparsaniz 15 tl tutarina denk puan ayrıca kart hesabına yukleniyor. Bunların haricinde hemen her ay 3-4 kere shellden mail olarak istasyon anleti geliyor. Bu anletlere katilirsaniz minimum 200 er puan da hesaba belirtilen tarih araliginda tanimlaniyor.

Yaklaşık 3 yıldır club smart karti kullanıyorum son iki yıldır da zubizu kampanyasindan faydalaniyorum. Yaklaşık 4 ayda bir 80-130 lira araliginda kartta para puan birikiyor ve bu tutarda yakıt alimini karttan ücretsiz yapabiliyorum.

Bu puanlari kullanmak için en az 1 TL lik yakıt alimi yapmak gerekiyor.

Bilmeyen arkadaslarimiz için umarım faydali olur, keyifli forumlar herkese.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi