Slim Spoiler

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet şimdi gördüm,sizin araç garantili mi ?

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ewet garantili

İphone 5s ile tapatalkdan gönderildi

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herhangi sorun teşkil etmedi hatta servisteki herkez bayılıyor bizim arabaya

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herhangi sorun teşkil etmedi hatta servisteki herkez bayılıyor bizim arabaya

Benimde aracım garantili servise sorduğumda ya burada taktıracaksın yoksa garanti gider dedi bende taktırmadım.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde aracım garantili servise sorduğumda ya burada taktıracaksın yoksa garanti gider dedi bende taktırmadım.

bence elektrik garantisi o kadarda önemli değil önemli olan aracın enjektörü turbosu falan motor garantisinin devam etmesi bi turbo kaç milyar enjektör 2 milyar.şuan bizim arabada elektrik garantisinden çıktı ama motor garantisi devam ediyor

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence elektrik garantisi o kadarda önemli değil önemli olan aracın enjektörü turbosu falan motor garantisinin devam etmesi bi turbo kaç milyar enjektör 2 milyar.şuan bizim arabada elektrik garantisinden çıktı ama motor garantisi devam ediyor
Orası öylede satarken inandıramayız ki :)

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunlar ufak şeyler üstad bnm garantim 3 ay sonra doluyor serviste tanıdığın varsa. Hiç birşey olmaz bnm aracım lpgli ama ne problemi olsa garantiden değişiyorum direksiyon kutusunda parke yolda ses vardı gecen hafta onu bile garantiden değiştim ki fluencelerin direksiyonu elektirikli

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunlar ufak şeyler üstad bnm garantim 3 ay sonra doluyor serviste tanıdığın varsa. Hiç birşey olmaz bnm aracım lpgli ama ne problemi olsa garantiden değişiyorum direksiyon kutusunda parke yolda ses vardı gecen hafta onu bile garantiden değiştim ki fluencelerin direksiyonu elektirikli

karsın servisi baya anlayışlı o zaman :) bizim burda gidiyosun başından savıyorlar :D