URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emrecan deli dolu heyecan :) eline sağlık canım kardeşim çok güzel olmuş :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş Emre, eline sağlık...
El emeği göz nuru budur işte...:eyv

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş Emre abi. Senin R12 TR'nin en iyisi bence...:eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
video falan eklerım abı diğerlerını yapınca herkese teşekkürler söyledğin işyerını bilmıyorum abı 2000 stop diye bi yere sordum reno 12 deyınce bütün sanayı alemı gıbı yapamayız dediler ben bu lafa alışkınım reno 12 duyulunca olmaz deyıp gecılıyo 4 bıjon olayımdada on farlarımdada böyle oldu hep şahın doğan yada başka bi araba desen sıkıntı yok reno 12 olunca uğraşamayız diyolar:) allahtan elımız tornavıda tutuyo bende kendı ışımı kendım halledıyorum ıyı kötü:)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
video falan eklerım abı diğerlerını yapınca herkese teşekkürler söyledğin işyerını bilmıyorum abı 2000 stop diye bi yere sordum reno 12 deyınce bütün sanayı alemı gıbı yapamayız dediler ben bu lafa alışkınım reno 12 duyulunca olmaz deyıp gecılıyo 4 bıjon olayımdada on farlarımdada böyle oldu hep şahın doğan yada başka bi araba desen sıkıntı yok reno 12 olunca uğraşamayız diyolar:) allahtan elımız tornavıda tutuyo bende kendı ışımı kendım halledıyorum ıyı kötü:)

ben zamanında 77 mirafiorime cillop gibi 2 arka stop yaptırmıştım 1 hafta sonra almıştım hatta montajınıda onlar yapmıştı demek değişmişler:(hoş ben 1001 stop diye hatırlıyorum ya neyse

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla abi şeffaflarından çok düşündümde halada düşünüyorum biraz araştırıp aslında kendımde yapabılırım malzeme ayarlayabılırsem zaten farlar düz çok çok sıkıntı olmaz benım içinde vaktım yok uğraşıcak

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
valla abi şeffaflarından çok düşündümde halada düşünüyorum biraz araştırıp aslında kendımde yapabılırım malzeme ayarlayabılırsem zaten farlar düz çok çok sıkıntı olmaz benım içinde vaktım yok uğraşıcak

aslında reklam işiyle uğraşanlarda yapabilirmi?benim flash arka komple sis için babasını yaparız dedilerdi 50 tl'ye bir türlü gidemedim bende

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğraşacak adam lazım abi ona telefondan araba ne dıyo reno 12 diyorum olmaz dıyo:)bilmiyokı normal bi 12 değil benım karlıkçıda öyle dedı gittim yanına baktı baktı bu nası 12 dedi şimdi gel değiştrelım diye kendı çağırıyo sankı bedava yaptırıyoz anlamıyorum ben bu sanayı alemını:)

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah,maşallah..kolay gelsin Emre baya biyol almışsın :)
kışın gelip ankaraya bırakayıp benim 12 yide..istanbulda usta çok ama dediğin gibi 12 deyince pek uğraşmak istemiyor kimse :(
arabam kaporta boyadan çıktı 1 aydan fazladırda sanayide komple arabanın altında ne var ne yok yeniliyoruz.ön arka takım..artı orta ya çıkan yeni çürükler...bayramda arabasız kaldım diye gidip clio aldım :D

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke benim de elimden böyle işler gelse :)