Tokat Renault bayii!!

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
gfsavas
user-online.png

uye.png
onbasi.png
Üyelik tarihiMart.2015Yaş36Mesajlar4Teşekkür / Beğen

Tanıtım için özür dilerim düzenledim.soruna yenisi eklenince şikayet var sitesine kapıyı çarpıp getirdiklerini yazdım sadece.hangi sorunu anlatacağımı bilemediğimden tuz biber kısmında karar kıldım.yönlendirmeniz için teşekkür ederim .​

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
gfsavas
user-online.png

uye.png
onbasi.png
Üyelik tarihiMart.2015Yaş36Mesajlar3Teşekkür / Beğen

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.tanıtım gerektiğini bilmediğim için farketmedim öncelikle bunun için yazan diğer Arkadaşlara da acemiliğime vermelerini diliyorum.dün bu olaylar üzerine servis+bayi aracımın kapısını vurmuş olarak getirdi.kimse muhatap almadığı gibi hakaret ve tehdit üzerine yürümeye kadar geldi olay.​

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.mais iletişime yazdım son olay olmamıştı henüz .şu anda aracımın kapısını sürtmüşler :(

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ilginize teşekkür ederim.iletişime konuyu anlattım.bugün telefonla genel müdürlüğe ulaşmaya çalışacağım.olayın boyutu değişti servisteki aracım kapısı hasarlı olarak teslim edildi vurdumduymazlık üstüne hakaret tehdit eklendi artık tamamen ümidini kestim.birine beddua ederseniz tokat Renault bayii ve servisine yolunuz düşsün deyin Ömrü billah iflah olmax emin olun.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ilginize teşekkür ederim.iletişime konuyu anlattım.bugün telefonla genel müdürlüğe ulaşmaya çalışacağım.olayın boyutu değişti servisteki aracım kapısı hasarlı olarak teslim edildi vurdumduymazlık üstüne hakaret tehdit eklendi artık tamamen ümidini kestim.birine beddua ederseniz tokat Renault bayii ve servisine yolunuz düşsün deyin Ömrü billah iflah olmax emin olun.
Valla çok ağır bi beddua oldu :)

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.sorun çözülme olayı tokat Renault bayisi +servisi ile imkansız bile tanımlamıyor ne yazık ki durumu:( üstüne sorun eklemeselerdi bari aracımın kapısını sürtmüşler akü şarjında:(

gfsavas

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ilginize teşekkür ederim.amasya ile aynıymış evet.forumlara baktığımda tokat Amasya Renault bayii de servis de hakkında bir tane olumlu birşey yok hep şikayet olduğunu gördüm.renault Mais bunları hiç mi görmüyor acaba.tokat bayii satana kadar muhatap alıyor onu anladım da genel müdürlük te satıştan kazandığına mı bakıyor kimdir nedir benim bayiim. Servisim müşteriler memnunmu diye hiç bakmıyor mu acaba diye düşünmeden edemedim:(

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka bi servise gösterme şansınız var mıdır acaba ?

note 4cük ile gonderdi :)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoşgeldiniz.Geçmiş olsun bu yaşadıklarınızdan dolayı,Üzücü bir durumla karşı karşıya kalmışsınız keşke olmasaydı.Daha önceki aracımda benimde yolum düşmüştü oraya,dediğiniz gibi çok ilgi alaka yok.