TR'de İlki Başardık CRUISE CONTROL

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tuşlar hariç şahane olmuş bi vakit bulsam başını araıtacam bende senin ama zaman bulamıyoz

eski ekranı neyaptın takasmı yaptın?

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adamın dibisin bro :eyv

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim megane 2 aracıma takılır mı acaba? göstergem değişmez sanırım.sadece tuşlar yeter ise acaba kaça mal olur.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
benim megane 2 aracıma takılır mı acaba? göstergem değişmez sanırım.sadece tuşlar yeter ise acaba kaça mal olur.

Döner kondaktör , direksiyon simidi , açma kapama tuşu gerekir bunlarda çok para. Ha düğmeleri harici bir yere takarsınız bunlara ihtiyacınız olmaz ama kullanışlıda olmaz.Direksiyon haricinde hiç bir yerde bir kere el gazını kullanamazsınız. +/- tuşunun mutlaka elinin altında olması lazım yoksa kullanılmaz , dikkat dağıtır. allah korusun..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek ve Sinyal kollarının dip kısımlarındaki boşluklara olabilir biri sağ biri sol tarafa konulabilir.

Direksiyonun açık resminde airbag değilde airbag i örten kapak düğmelere göre düzgün kesilerek orijinal gibi yapılabilir.Sonuçta hız sabitleyici olanlar için airbag farklı değildir aynıdır gibi geliyor tek fark ortadaki airbag i örten kapak değilmi oda düğmelere göre kenarları kesilemez mi??

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Silecek ve Sinyal kollarının dip kısımlarındaki boşluklara olabilir biri sağ biri sol tarafa konulabilir.

Direksiyonun açık resminde airbag değilde airbag i örten kapak düğmelere göre düzgün kesilerek orijinal gibi yapılabilir.Sonuçta hız sabitleyici olanlar için airbag farklı değildir aynıdır gibi geliyor tek fark ortadaki airbag i örten kapak değilmi oda düğmelere göre kenarları kesilemez mi??
Bunu daha önce yapan olmuştu, Megane 2 nin airbag göbeğini kesip halletmişti meseleyi...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Direksiyon düğmeleri bugün elime ulaştı, Uğur BAŞAR kardeşime teşekkür ederim.
Düğmeleri hazırladığım bir kutuya yerleştirip sağ tarafa çift taraflı bant ile sabitledim, kabloların bağlantısını yaptım, yarın servisten açma kapama düğmesini alıp OBD den de sistemi aktif hale getirince işlem tamam olacak...
Çağatay kardeşime de bize öncülük ettiği için teşekkür ederim...:eyv

10306721_10152893089752622_7339456487884240356_n.jpg

::zafer::

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli oksun mustafa abi senin buldugun yer daha orjinal olmus bence kesme bicme de olmadigindan sik durmus