Turkey_Basarsoft_2019.03 (2019.Q1)

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lgu dosyası yapmanıza gerek yolladığım dosya zaten lgu bunu indirip yükleyin güncelleme çok basittir onu da paylaşacağım

Dostum sabah verdiğin dosyayı kuracağım ama rica edersem güncellemeyi de şimdi paylaşırsan onu da yapayım.

bekaert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.dosya.tc/server23/powjep/clio.rar.html

dosyayı indirdikten sonra rardan üç adet dosya çıkacak bunları boş flash a atıyoruz
flashı arabaya takıp gizli bölgelere dokunduktan sonra(youtube bakın) şifre kısmına 2383 yazıp siliyoruz 9065 yazıyoruz
wince ekranı gelecektir.gelen ekranda storcard4 'e girip nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz
gerekli olan map ve poi dosyalarıdır map içinde turkey fbl dosyasını kesip kendi flash belleğinize alın flash içinde map klasöründe bulunan turkey fbl dosyasını da arabaya aynı yere yapıştırıyoruz aynı işlemi poi içinde yaptıktan geri geri gelip wince modunda flashı cihazdan çıkartıp kontagı bir müddet kapatın yada sigortayı sökün cihaz kendini resetlesin yoksa wince kalıyor bu kadar

Son düzenleme:

bekaert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harita 2019.7 dir

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

JAX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dosyayı indirdikten sonra rardan üç adet dosya çıkacak bunları boÅŸ flash a atıyoruz
flashı arabaya takıp gizli bölgelere dokunduktan sonra(youtube bakın) ÅŸifre kısmına 2383 yazıp siliyoruz 9065 yazıyoruz
wince ekranı gelecektir.gelen ekranda storcard4 'e girip nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz
gerekli olan map ve poi dosyalarıdır map içinde turkey fbl dosyasını kesip kendi flash belleÄŸinize alın flash içinde map klasöründe bulunan turkey fbl dosyasını da arabaya aynı yere yapıştırıyoruz aynı iÅŸlemi poi içinde yaptıktan geri geri gelip wince modunda flashı cihazdan çıkartıp kontagı bir müddet kapatın yada sigortayı sökün cihaz kendini resetlesin yoksa wince kalıyor bu kadar

Size daha öncede sormuştum lütfen yanıtlar mısınız?

2018 Q3 harita yüklü Başarsoft. Bu paylaştığınız güncellemeyi yapabilirmiyim?

bekaert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazdm anlamadınız galiba ilk dosyayı indirin başarsoft olsun haritanız daha sonra ikinci linki indirip güncelleyin eger haritanız başarsoft ise direkt ikinci aşamadan başlayın

JAX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazdm anlamadınız galiba ilk dosyayı indirin baÅŸarsoft olsun haritanız daha sonra ikinci linki indirip güncelleyin eger haritanız baÅŸarsoft ise direkt ikinci aÅŸamadan baÅŸlayın

Gayet net anladım. Benim sorum zaten başarsoft haritasının yüklü olmasıydı. Güncellemeniz 2018 Q3 versiyon ile de uyumlumuydu?

Sanırım uyumlu demeye çalışıyorsunuz. Teşekkürler.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dosyayı indirdikten sonra rardan üç adet dosya çıkacak bunları boÅŸ flash a atıyoruz
flashı arabaya takıp gizli bölgelere dokunduktan sonra(youtube bakın) ÅŸifre kısmına 2383 yazıp siliyoruz 9065 yazıyoruz
gerekli olan map ve poi dosyalarıdır map içinde turkey fbl dosyasını kesip kendi flash belleÄŸinize alın flash içinde map klasöründe bulunan turkey fbl dosyasını da arabaya aynı yere yapıştırıyoruz aynı iÅŸlemi poi içinde yaptıktan geri geri gelip wince modunda flashı cihazdan çıkartıp kontagı bir müddet kapatın yada sigortayı sökün cihaz kendini resetlesin yoksa wince kalıyor bu kadar

Hocam çok sağol. Ben ilk dosyayı indirip araca yükledim. Artından ikinci linki indirip flaşa atıp tarif ettiğin gibi yaptım ve haritam güncellenmiş oldu. 2019Q7 başarsoft oldu.
Bazı yerler karışık gibi geldi ama gerçekten genel olarak basit bir şeymiş. Bunu diğer arkadaşlara da öneririm. .LGU beklemekle uğraşmaya hiç gerek yokmuş. Arkadaşlara da biraz detaylı tarifte bulunacağım.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. ADIM
https://www.dosya.tc/server23/keg8zh/navigation_restore_fat32.rar.html

bu dosyayı inidip zipten çıkartın boş fllash'a atın. Ardından arabaya bağlayın başasrsoft haritasıdır. Bunu kurduktan sonra aşağıdaki güncelleme adımlarını takip etmeniz gerekiyor.

2. ADIM

Bir önceki işlemde kullandığınız flash belleği biçimlendirin, bu dosyayı indirdikten sonra rardan üç adet dosya çıkacak bunları boş flash a atıyoruz
Flashı arabaya takıp gizli bölgelere dokunduktan sonra (youtube'dan buna bakın https://www.youtube.com/watch?v=-cn6HaFD71U&t=31s ) şifre kısmına 2383 yazıp tamam deyip siliyoruz, ardından 9065 yazıyoruz ve tamam diyoruz. Wince ekranı açılmış oluyor.
Gelen ekranda storcard4 'e girip nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz. Klasör geçişleri çift tıklama ile oluyor.
Gerekli olan map ve poi dosyalarıdır, map klasörünün içine girip oradaki turkey fbl dosyasını 1 defa tıklayıp EDIT'e tıklayıp kesip(CUT) kendi flash belleğinize girip içine herhangi bir yerine yapıştırın(EDIT-PASTE). Flash belleğe gitmek için üstteki sarı klasör tuşuna basıp basıp geri gidin. Flash belleğiniz MD adlı klasördür. flash içindeki map klasörüne giriyoruz ve burada bulunan turkey fbl dosyasını da kopyalayıp, üstteki oklu sarı klasör simgesine tıklayıp geri gittikten sonra Gelen ekranda storcard4 'e girip (başka storcard klasörleri de var, 4 olanında işlem yapıyoruz, karıştırmayın) nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz. Klasör geçişleri çift tıklama ile oluyor.
Map klasörüne yapıştırıyoruz. Aynı işlemi poi içinde yaptıktan geri geri gelip wince modunda flashı cihazdan çıkartıp kontağı bir müddet kapatın yada sigortayı sökün cihaz kendini resetlesin yoksa wince kalıyor. Bir süre bekledikten sonra arabayı tekrar çalıştırınca yeni güncel haritanızı doyasıya kullanın. İşlem bu kadar.

Bunu
bekaert kardeşimizin anlatımıyla yaptım. Haritam Başarsoft 209Q7 oldu. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. ADIM
https://www.dosya.tc/server23/keg8zh/navigation_restore_fat32.rar.html

bu dosyayı inidip zipten çıkartın boş fllash'a atın. Ardından arabaya bağlayın başasrsoft haritasıdır. Bunu kurduktan sonra aşağıdaki güncelleme adımlarını takip etmeniz gerekiyor.

2. ADIM

Bir önceki işlemde kullandığınız flash belleği biçimlendirin, bu dosyayı indirdikten sonra rardan üç adet dosya çıkacak bunları boş flash a atıyoruz
Flashı arabaya takıp gizli bölgelere dokunduktan sonra (youtube'dan buna bakın https://www.youtube.com/watch?v=-cn6HaFD71U&t=31s ) şifre kısmına 2383 yazıp tamam deyip siliyoruz, ardından 9065 yazıyoruz ve tamam diyoruz. Wince ekranı açılmış oluyor.
Gelen ekranda storcard4 'e girip nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz. Klasör geçişleri çift tıklama ile oluyor.
Gerekli olan map ve poi dosyalarıdır, map klasörünün içine girip oradaki turkey fbl dosyasını 1 defa tıklayıp EDIT'e tıklayıp kesip(CUT) kendi flash belleğinize girip içine herhangi bir yerine yapıştırın(EDIT-PASTE). Flash belleğe gitmek için üstteki sarı klasör tuşuna basıp basıp geri gidin. Flash belleğiniz MD adlı klasördür. flash içindeki map klasörüne giriyoruz ve burada bulunan turkey fbl dosyasını da kopyalayıp, üstteki oklu sarı klasör simgesine tıklayıp geri gittikten sonra Gelen ekranda storcard4 'e girip (başka storcard klasörleri de var, 4 olanında işlem yapıyoruz, karıştırmayın) nng tıklıyoruz buradan content ti açıyoruz. Klasör geçişleri çift tıklama ile oluyor.
Map klasörüne yapıştırıyoruz. Aynı işlemi poi içinde yaptıktan geri geri gelip wince modunda flashı cihazdan çıkartıp kontağı bir müddet kapatın yada sigortayı sökün cihaz kendini resetlesin yoksa wince kalıyor. Bir süre bekledikten sonra arabayı tekrar çalıştırınca yeni güncel haritanızı doyasıya kullanın. İşlem bu kadar.

Bunu
bekaert kardeşimizin anlatımıyla yaptım. Haritam Başarsoft 209Q7 oldu. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

kardeşim dboot yükleyip yukarıdaki yaptığın işleri aynısını dboot tada yaparsan herseferinde şifre girmeden medianavın ekranına parmağını sağa sola sürtersen direk vince nenüsü açılır yukarda yaptığın işlemlerden sonra vincenin ana menüsünde kapatma tuşu var o tuşa bastığın zaman vince kendine reset atıp direk media navın ana menüsüne döndürür yani aracın sigortasını söküp takmakla uğraşmazsın. Sonuçta mantık aynı mantık dbootun avantağı sigorta söküp şifre girmekle felan uğraşmazsın sadece bilgilendirme maksadıyla söyledim tabi teecih senin tercihin kafana nasıl yatıyorsa öyle yap sen. İyi forumlar.