Vites değiştirme işareti neden yanmıyor?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan becker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2010 fluence bussines sahibiyim vites yükseltme işareti neden yanmıyor benim aracımda? ok işaretleri falan var ama yanmıyor. sigortadan mı kaynaklanıyor acaba?

Servise baktirmanizda fayda var sigortadan gibi gorunuyor ancak baska birseyde olabilir

Eğer sistem açık değilse servisten açtırmanı öneririm. Ayrıca aracında bu özellik olmayabilirde

Daha Öncedem Yaniyormuydu ?

Benim bildiğim gösterge tablosu ile ilgili

Her modelin gösterge tablosunda o bölüm var ama her modelde bu özellik çalışmıyor.
Misal, bende de 2010 business var ve bende de çalışmıyor.
Renault bu özelliği bizim modellere koymayarak büyük masraftan kurtulmuş.
Şirketi batmaktan kurtarmış

Yani bu kadar akıl erdiremediğim bir marka daha yok dünya da

ok işaretlerini neden koymuş bende anlamadım.

Arkadaşlar bu birçok firmanın yaptığı şeylerdendir şimdi diyelim ki A modelinde Shift yok ve gösterge o şekilde yerleştirildi B modelinde ise koyulma kararı alındı ama göstergede yok ve yeni gösterge üretilmeli bu durumda masraf atar işin kötüsü ise yedek parçaları bir kısmı A modeline göre bir kısmı B modeline göre üretilmek zorunda depoda tutulmak zorunda kalırki buda zaman+masraf olarak ve hangi aracın parçası ne zaman nasıl bozulur değişimi gerçekleşir buda belli değil geri döner bundan dolayıda standart olarak üretilip sadece beyinlere tanıtılıp donanım farkıda konulup kar elde ediliyor bunu ford da vw diğerleride yapıyor. siz olsanız sizde böyle düşünürsünüz.

Benim kangooda vardı hiz sabitleyici için gosterge tablosunu değiştirdim ışıklar yanmadi

Geri