Würth Dizel Enjektör Temizleyici & egzoz emisyon kontrol ettiriniz HATASI

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio aracımda herhangi bir sıkıntı yok ama Ben 2 depo mazotta 1 katkı atıyorum. Olumlu yorumlar var. Faydalı olduğunu düşünüyorum.

O biraz sık hocam. Motora zarar verebilirsiniz.

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Würth Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml[/h]
Koyup 150 Tl lik yakıt koydum ve 150 KM tekirdağ 3500 - 4000 DEvir manuel de 4. Viteste gittim. Malesef egzoz emisyon kontrol ettiriniz hatası sönmedi. Clip ten sildircem. Katkı birşey fark ettirdimi derseniz ben gözle görülür bi fark farketmedim.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Würth Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml[/h]
Koyup 150 Tl lik yakıt koydum ve 150 KM tekirdağ 3500 - 4000 DEvir manuel de 4. Viteste gittim. Malesef egzoz emisyon kontrol ettiriniz hatası sönmedi. Clip ten sildircem. Katkı birşey fark ettirdimi derseniz ben gözle görülür bi fark farketmedim.
Hocam onu zaten çekişten vs farkedemezsiniz hic bir şekilde

smhbrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz ne sıklıkla kullanıyorsunuz ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhalefet olmak gibi düşünmeyin ama hiçbir üretici bu tip ürünleri tasvip etmiyor ayrıca vw grup BMW gibi markalar özellikle kullanılmamasını istiyor. Hiç kullanmadım kullanmamda muhtemelen. Faydası vardır yoktur bi şey diyemem ama üretici firma onayı yok bu ürünlerde.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhalefet olmak gibi düşünmeyin ama hiçbir üretici bu tip ürünleri tasvip etmiyor ayrıca vw grup BMW gibi markalar özellikle kullanılmamasını istiyor. Hiç kullanmadım kullanmamda muhtemelen. Faydası vardır yoktur bi şey diyemem ama üretici firma onayı yok bu ürünlerde.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana da aslında satış politikası gibi geliyor. Tıpkı senelerdir satılan çamaşır makinaları için Calgonlar gibi. Ama işte neyi temizlediğini gözümüzle görmediğimiz için yarar belki bir şekilde diye kullanıyoruz.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Würth Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml

devirli kullanmak uyarıyı kaldırmamış. şayet dpf doluysa temizletmen gerekir, sildirmek işe yaramaz kısa sürede yine uyarıya geçer.