Yeni STIL'O.....

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol un arkadaşlar, sizler de çok sıcak ve samimi karşıladınız beni... Hiç yabancılık çekmiyorum vallahi aranızda, Forum olarak maşallahınız var, hem dostluk olarak hemde aktif üye olarak, umarım daha da katlanır dostluğumuz...

Biz zaten kuru kalabalık istemedik en başından beri bize az ama insanlar yeter dedik şimdi ise hem en aktif forumlar arasındayız hemde dediğin gibi bir aile ortamı oluşturmuş durumdayız...Örneğin buluşmalarımıza eşiyle,nişanlısıyla,çocuğuyla,sevgilisiyle gelen abilerimiz dostlarımız var bu çok ender rastlanan bir otomobil forumu ortamıdır..

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol un arkadaşlar, sizler de çok sıcak ve samimi karşıladınız beni... Hiç yabancılık çekmiyorum vallahi aranızda, Forum olarak maşallahınız var, hem dostluk olarak hemde aktif üye olarak, umarım daha da katlanır dostluğumuz...

Biz zaten kuru kalabalık istemedik en başından beri bize az ama insanlar yeter dedik şimdi ise hem en aktif forumlar arasındayız hemde dediğin gibi bir aile ortamı oluşturmuş durumdayız...Örneğin buluşmalarımıza eşiyle,nişanlısıyla,çocuğuyla,sevgilisiyle gelen abilerimiz dostlarımız var bu çok ender rastlanan bir otomobil forumu ortamıdır..

H_Yasar ALTUNTAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hosgeldın keyıflı forumlar
umarım aktıf ve paylasımcı olursunuz

PeterPAN

FATİH
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bizimde stilo ailesi olarak aramızdaki arkadaşlık dostluk araçlarımızın çok ötesinde, forum olarak RFC gibi üyesi ve aktif kullanıcısı fazla yok :) fakat çekirdek kadro olarak görüşmelerimiz, buluşmalarımız hep ailece olmuştur... Zamanla RFC ile stiloturkiye nin kardeş de olacağından şüphem yok... çok büyük buluşmalara imza atmak dileğiyle...

MeHMeT

RFC Polisi
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Zamanla RFC ile stiloturkiye nin kardeş de olacağından şüphem yok... çok büyük buluşmalara imza atmak dileğiyle...

İnşallah Fatih...:eyv

erman014

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gördüğüm zaman acaip sempatik gelen araçlardan birisi aracın, kazasız belasız güzel günler geçirirsin umarım bu forumda...

PeterPAN

FATİH
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gördüğüm zaman acaip sempatik gelen araçlardan birisi aracın, kazasız belasız güzel günler geçirirsin umarım bu forumda...

Evet bizim stiller biraz dikkat cekici, henüz begenmiyorum diyen ile karşılaşmadım :) dileklerin için saol, tesekkürler... Umarım hepimiz için aynısı olur..

erman014

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bizim stiller biraz dikkat cekici, henüz begenmiyorum diyen ile karşılaşmadım :) dileklerin için saol, tesekkürler... Umarım hepimiz için aynısı olur..

Hem agresif hem de sempatik duruyor araç, özellikle sarı rengi, belki bu sebepten dolayı daha çok kişinin beğenisien sunulmuş oluyor sanırım =)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz Keyifli Forumlar dilerim