ZN Kangoo 85.000 Bakımı

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eyvallah Onur'um; arkadaşların sorularını bi cevaplayıver be kardeşim, değişen neden değişti, ne gibi artısı eksisi olur diyorlar :)

şimdi sıfır gibi olmuştur.Hayırlı olsun

bu bakımdan sonra düzenli yıkanıp cilalanacak kardeşim ;)

yılda 28600 km, iyi koşturmuşsunuz kangoyu. hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun...

maşallahı var, daha çok koşturacağız ;)

Geçmiş olsun. Bakım epey pahalıya çıkmış..

düşündüm de, allah göstermesin bu bakımı yaptırmamız belki daha kötü durumlarla karşılaşmaktan koruyacak bizi, bilemeyiz :) bu sebepten görmezden geliyoruz ;)

Hayırlı olsun bakımınız, bu bakım ile kazasız, belasız ve arızasız binlerce km gitmenizi temenni ederim.:eyv

teşekkür ediyorum Aykut abi iyi dileklerin için.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakımın hayırlı olsun da Viraj Demir Askı Kolları ve Viraj Demir Lastiklerini neden değiştirdiler acaba yada araca nasıl bir etki ve zararı var ki ?
Stabilize bozulur araçtan lakır lakır ses gelir rahatsız edici durum olduğu için değiştirmişlerdir :eyv

Baskı Balata Ve Volan İlginc Geldi Bana Km Ye Göre Olmaması Lazım Volan 200 Gecer Baskı Balata Da Keza 200 Görmesi Lazım Ayak Debriyajda Mı Gidiyorsun Kardeşim Hayırlı Olsun Yinede Viraj Vs De Demek Ki Lapur Lupur Cukurlara Giriyorsun Anlaşılan

abi tamamen kullanışa bağlı baskı balata işi ayağını debrajda çok bekletmiş arkadaş bisiklet kullanıyorya ordan alışık herhalde :) Volana kadar yakmış :D Uzun yola gidip geldi birebir bilmediği yollar olduğu için çok çukura girmiş çıkmış viraj demirlere zarar vermiş :eyv

Aracının bakımı şimdiden hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Yalnız 3500 çok gibi geldi bana. Biraz daha indirim yapıla biliyorsa yaptır bence.

Fiyat norman abi Fix paketlerde %20 indirimli yaptırdı gayet normal :eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve ZN Kangoo İstanbul yollarını aşındırmaya kaldığı yerden devam eder :)

Bu gün öğlen saatlerinde İnanlar'da ki servis sorumlusu arkadaş tekrar aradı, halimi hatırımı sordu ben de içimden "kesin bi parçada daha sorun çıktı" diye düşünürken "abi araban hazır, gelip alabilirsin" deyince inanın dünyalar benim oldu. Tabi bu sevinç kısa sürdü çünkü "abi 3.800 küsür lira tuttu %20 fix paket indirimli fiyatı" deyince inanın o esnada gayrı ihtiyari olarak ağzımdan herhangi bir kelime çıkmaması için kendimi zor tuttum.

Sonrasında yine aynı eleman "abi, dur XXX abiyi veriyorum" diyerek orada görevli bir tanıdığımı telefona verdi. XXX Abi'yle kısa bir hal hatır sormanın ardından indirim üzerine ekstra bir indirim daha yaptırarak 3.160 liraya düşürttüğünü belirtti, o kısmını halletik ama sorun benim arabayı teslim almaya gidemeyecek oluşumdu. Babamdan rica ettim, o da arabayı almaya geçti, oradan da bir mecidiyeköy yapacakmış.

İlk izlenimleri aracın yolda yağ gibi akmakta olduğu yönünde. "Araba uçuyo şimdi, kullanamıyorum" gibisinden bir cümle kurduğuna göre bayağı bayağı fark ettirmiş.

Fatura detaylarını da yakın vakitte paylaşırım referans olması açısından.

Bu arada şimdi farkına vardım, babam ciddi ciddi; "Araba uçuyo şimdi, kullanamıyorum" dedi hımm

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,bakım yaramıştır mutlaka,güzel indirim yapmışlar....:eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim,bakım yaramıştır mutlaka,güzel indirim yapmışlar....:eyv

Eyvallah abim; indirim hakikatten güzel oldu hani aşağı yukarı %20'nin üzerine bir %20 daha yapılmış oldu, güzel oldu :bravo

Ama babamdan arabayı almasını rica etmese miydim acaba diye düşünmüyor da değilim hani hımm

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve beklenen an; FATURALAR...

1456559_744975382197542_1149977777_n.jpg

1476112_744975368864210_100325007_n.jpg

1468716_744975352197545_1959021767_n.jpg

Toplamda iki sayfa, T.C. Kimlik No, ev adresi, şasi no, fatura no gibi resmi belgeye ait numaraları gizledim, sizlere güvenim tam ancak topluma açık bir alana bu bilgileri açıkça koymayı doğru bulmamaktayım. Yanlış anlaşılmayacağımı umuyorum.

Şimdi müsaadenizle dolapta su var, onu bi içip geleceğim a dostlar. :)

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön arka fren diskleri ve balatalarda mı değişti ?

adalı

Metin Koçer,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu paraya 131 alırdınız :pis